Останніми днями Всесвіт влаштовував випробування багатьом знакам Зодіаку. Гороскоп на 7 лютого говорить, що прийшов час відновити свій емоційний стан. Для цього краще провести день у спокої і тиші.

Гороскоп на 7 лютого 2019 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Зорі радять Овнам бути стриманими у всьому: не вживати калорійну їжу, не тринькати гроші, роблячи бездумні покупки. Вам потрібно зосередитись на нових проектах на роботі, це посприяє завершенню старих справ.

Тілець

Зорі будуть сприяти Тільцю весь день, його всюди буде супроводжувати удача. Всі робочі питання будуть легко вирішуватися. Приділіть увагу здоров’ю – можна сходити у спа чи зробити масаж для релаксу.

Близнюки

В цей день невеликі проекти будуть реалізовуватися без всяких ускладнень. Всі важливі зустрічі і перемовини завершаться успішно. Це дасть змогу Близнюкам укріпити свої позиції та покращити фінансовий стан.

Гороскоп на 7 лютого 2019 року для Рака, Лева і Діви

Рак

Зорі прогнозують можливість вирішення старих проблем на роботі та негараздів вдома. Але для цього песимістичним Ракам потрібно проявити терпіння і увагу до оточуючих. Будьте наполегливими, адже зорі на Вашому боці.

Лев

У величавих Левів в цей день і настрій буде відповідний. Енергія буде Вас наповнювати, створюючи веселий настрій, що посприяє вирішенню матеріальних питань. Можлива доленосна зустріч, яка кардинально змінить життя Лева. Саме вона створить умови для втілення самого потаємного бажання.

Діва

Всесвіт вважає, що цей день Дівам потрібно присвятити сім’ї та особистому життю. Для гармонійного і спокійного життя потрібно мати підтримку другої половинки. Флірт самотніх Дів буде вітатися. Ви будете здивовані, що може принести таке спілкування.

Гороскоп на 7 лютого 2019 року для Терезів, Скорпіона і Стрільців

Терези

Всі дрібні покупки, також придбання малої та великої побутової техніки будуть вчасними. Зорі радять не економити, бо ці прилади будуть служити Вам довгі роки. Дійте сміливо, удача на Вашому боці.

Скорпіон

День шопінгу для Скорпіонів, що може порадувати незвичайними надбаннями. Після вдалих покупок Скорпіони можуть розслабитися та відпочити. Але зі спиртним будьте уважні, знайте міру і день завершиться просто чудово.

Стрільці

Для Стрільців дуже важливо добре відпочити. Гороскоп радить відправитися у відпустку. Якщо це неможливо, хоча б один день спробуйте провести вдома, це піде Вам на користь. Поспілкуйтеся з близькими Вам людьми, це допоможе відновити енергію та душевну рівновагу.

Гороскоп на 7 лютого 2019 року для Козерога, Водолія і Дів

Козерог

Козерогам потрібно відкинути всі сумніви і у них все вийде. Не піддавайтесь внутрішнім страхам і сумніву. Завдяки Вашій наполегливості і працелюбності, у Вас не все так погано, як може здатися на перший погляд.

Водолій

День лінощів настане для Водолія. Можете спокійно філософствувати, роздумувати про життя, розкладати в своїй голові всі події по відповідним полицям. Зорі це вітають, бо після цього Ви можете зважено і розумно підійти до планування Вашого майбутнього.

Риби

Рибам доведеться попрацювати. Досить клопітний день, бо гороскоп радить приділити увагу рідним і близьким. Ваша любов і турбота не залишаться не поміченими. Близькі потребують Вашої ніжності і вони віддячать за це.