Астрологи прогнозують цей день досить важким. Багатьом знакам Зодіаку доведеться пережити скрутні часи. Але пізніше все налагодиться. Цей день може стати днем переоцінки цінностей.

Гороскоп на 6 січня 2019 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Досить критичний день. Бажано уникати публічних місць та скупчення людей. Будьте уважні та обережні в роботі з приладами та під час заняття спортом. Можуть бути несподівані новини.

Тілець

Приділіть увагу близьким і вони допоможуть Вам впоратися з поганим настроєм. Самотні Тільці можуть зустріти людину, яка стане справжнім другом.

Близнюки

Не витрачайте свій час та енергію на сторонніх. Приведіть у порядок свої справи. Вечір краще провести у колі сім’і, саме близькі люди допоможуть відновити сили.

Гороскоп на 6 січня 2019 року для Рака, Лева та Діви

Рак

В цей день немає сенсу приймати відповідальні рішення, проводити ділові зустрічі. Найкращим рішення для цього дня стане відпочинок.

Лев

Цей день краще уникати публічних місць і нових знайомств. Не вступайте в суперечки і конфлікти, Ви нічого не доведете, а настрій зіпсуєте. Можливі травми – будьте обережні!

Діви

Не конфліктуйте з родичами. Не приймайте ніяких відповідальних фінансових рішень, дуже великі ризики обману. Зорі радять провести цей день у тиші наодинці з своїми думками, для цього це чудовий день.

Гороскоп на 6 січня 2019 року для Терезів, Скорпіона  Стрільця

Терези

Цей день буде оповитий магією. Можливо, Терези побачать віщі сни чи інші сигнали Всесвіту. Корисно провести час у спа чи пройти масаж, відвідати водні процедури.

Скорпіон

Дуже конфліктний день. Будьте готові до вирішення проблем, які не варто відкладати на потім. Будьте уважні, все залежить від Ваших дій.

Стрілець

Зорі радять вести світське життя – сходити в театр, кіно чи побувати на виставці. Культурний відпочинок допоможе зарядитись енергією на майбутній тиждень. В особистому житті все буде чудово.

Гороскоп на 6 січня 2019 року для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

Потрібно бути ввічливими з оточуючими. Можливі неприємні новини, але вони суттєво ні на що не вплинуть. Проведіть вечір з коханою людиною у романтичній атмосфері.

Водолій

День випробувань та спокус. Не піддавайтесь слабостям і не втрачайте голову. Близькі люди допоможуть відволіктися.

Риби

Вищі сили, енергії і позитивні флюїди будуть весь день оточувати Риб. Це допоможе реалізовувати все заплановане. Матеріальний стан покращиться.