Астрологи склали гороскоп на 17 липня 2019 року. В ньому викладено основні характеристики на цей день для представників зодіакального кола. 17 липня вважається найнебезпечнішим днем цього місяця.

Гороскоп на 17 липня 2019 року Овен

Емоції, відкритість, великодушність Овна допоможуть йому в різних сферах життя. Проте в середу не виключені складнощі у спілкуванні з близькими. Через домашні проблеми можуть виникнути ризики для кар’єри і авторитета Овна. Вам потрібно налагодити стосунки з родичами і сусідами.

Гороскоп на 17 липня 2019 року Тілець

Через місячне затемнення і Повний Місяць, день буде навіювати підміну понять, хибні цінності та ілюзії. Тільці можуть справити враження безтурботних і поверхневих людей тільки для тих, хто мало їх знає. Зорі гороскопу радять Тільцю добре поміркувати про справжні цінності і глобальні проблеми. Не треба намагатися обдурити себе і оточуючих свої удаваним оптимізмом.

Гороскоп на 17 липня 2019 року Близнюки

День може принести Близнюкам нові знайомства і поїздки. Багато Близнюків будуть займатися облаштування свого житла. Астрологи кажуть, що Близнюки можуть очікувати гарні новини, пропозиції. Але не можна приймати рішення зопалу – нічого різко не змінюйте.

Гороскоп на 17 липня 2019 року Рак

Гарні стосунки з керівництвом будуть сприяти просуванню кар’єри Рака. Найважливіше, що всі похвали і заохочення – цілком заслужені. Представники Рака можуть розраховувати на підтримку оточуючих і впливових людей.

Гороскоп на 17 липня 2019 року Лев

Вплив і статус в суспільстві у багатьох Левів зросте. Зорі гороскопу передбачають: чим більш серйозно і відповідально Ви будете ставитися до своїх обов’язків, тим більшу винагороду дасть Вам доля.

Гороскоп на 17 липня 2019 року Діва

Новаторські ідеї і наміри змін на роботі Діві буде потрібно обґрунтувати і відстоювати перед керівництвом. Через це неодноразово Діви будуть переглядати своє ставлення до роботи і до свого керівника. Вам потрібно уникати скандалі і не приймати поспішних рішень.

Гороскоп на 17 липня 2019 року Терези

Терези отримають багато можливостей від Всесвіту : підвищення на роботі, премія чи отримання прибутку. Це все дається Вам авансом, тому Терези повинні виправдати очікування інших людей. Зорі застерігають – бережіться протиправних кроків.

Гороскоп на 17 липня 2019 року Скорпіон

Цей день символізує знання, навчання і викладання. Зорі гороскопу направлять Скорпіона на звершення професійних подвигів. Дехто з них почне курс підвищення кваліфікації або різних тренінгів. Небезпечно даремно вбивати час. Так можна втратити не тільки час, але і здоров’я. Займайтеся тільки тим, що вам дійсно необхідно.

Гороскоп на 17 липня 2019 року Стрілець

Стрільці будуть сьогодні на високому рівні і оточуючі будуть захоплюватися Вашими талантами і здібностями. Існує ймовірність зустріти серед шанувальників свою другу половинку. Астрологи застерігають Стрільця: не приймайте дарунки долі як щось само собою зрозуміле і обов’язкове, не можна нехтувати увагою оточуючих.

Гороскоп на 17 липня 2019 року Козерог

Оптимізм Козерога цього дня відкриє перед ним всі двері. Ваш настрій буде передаватися оточуючим і Вам будуть скрізь раді. Тому Ви можете сміливо планувати справи, в яких треба вести переговори чи просто спілкуватися – сьогодні Ваш день для цього.

Гороскоп на 17 липня 2019 року Водолій

Астрологи застерігають Водолія: Ви можете піддатися азарту, бажанням виграти у казино, в карти, чи в лотерею. Можна йти тільки на розумний ризик. Водолій повинен пам’ятати сьогодні, що ризик і необдумані кроки і необачність – різні речі.

Гороскоп на 17 липня 2019 року Риби

Для Риб цей день може принести неочікувану зустріч, дружбу, а можливо й шлюб з людиною, яка набагато Вас старша. Зорі гороскопу радять Рибам перш, ніж дати згоду на такий мезальянс, добре подумати і зважити, чи влаштує це Вас.