Передбачення карт Таро і астропрогноз на цей тиждень виклав гороскоп для Тільця з 17 по 23 серпня 2020 року і таро прогноз на цей період. Інформація, надана астрологами і тарологами, допоможе Тільцю бути готовим до будь-якого повороту подій у всі сім днів тижня

Гороскоп для Тільця тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року

Гороскоп для Тільця тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року і таро прогноз на цей період
Чудовий тиждень в особистому житті очікує на Тільця

Майже весь тиждень у Тільця буде енергетичний злет, лише з п’ятниці енергія планет почне спадати. Тому на вихідні краще займатися спокійними домашніми справами або відпочивати у вузькому колі близьких людей. Гороскоп на тиждень не рекомендує Тільцям дальні подорожі, також не варто робити великі покупки 22 і 23 серпня. Все це краще зробити у буденні дні, коли сили будуть на підйомі.

Гороскоп для Тільця вважає, що прийдешній тиждень – ідеальний для любовних пригод, пошуку другої половинки, коротких романів, флірту і романтичних побачень. Астрологи вважають, що період з 17 по 23 серпня – чудовий час для початку нових стосунків.

Таро прогноз для Тільця тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року

Гороскоп для Тільця тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року і таро прогноз на цей період
Карти Таро зробили передбачення на тиждень

Три карти старшого аркану розкладу Таро дають передбачення ймовірних подій на прийдешній тиждень.

Початок тижні характеризує перша карта розкладу Таро – «Блазень» або ще її називають «Дурень». Ця карта радить представникам Тільця на початку тижня проявляти терплячість і не поспішати з висновками. Ситуація може бути неоднозначною, тому потрібно бути пильними, щоб не стати заручником неправильних дій.

Карта «Відлюдник» («Пустельник») даного розкладу для Тільця рекомендує підвести підсумки і розставити пріоритети на найближче майбутнє. Тобто карта вказує, що поступово справи приходять до логічного завершення. І у Тільця буде можливість продумати наступні кроки. Своєчасне планування допоможе швидко отримати бажане.

Остання карта розкладу на цей тиждень для Тільця – «Повішаний» передбачає, що в кінці тижня представники знаку можуть прийняти зважені рішення. Це допоможе зрушити з місця справи, які чомусь «зависли». Тарологи не рекомендують проявляти надмірну активність наприкінці тижня.