Ось настав кінець літа. Гороскоп для Овна з 24 по 30 серпня 2020 року і таро прогноз на цей тиждень дають свої рекомендації, які допоможуть приймати правильні рішення. На Овна очікує досить непростий період з ймовірність доленосних змін у житті.

Гороскоп для Овна з 24 по 30 серпня 2020 року прогнозує період змін

Початок останнього тижня літа буде досить звичайним. Ніяких несподіваних подій до четверга не очікується. Але вже з 27 серпня для Овна настає період кардинальних змін. Гороскоп прогнозує, що щастя досить близько, треба тільки помітити його і зрозуміти, що воно прийшло.

Кінець літа для Овна буде насичене інтуїтивними передбаченнями, щастям і зростаючою енергетикою. Небесні світила допоможуть представникам цього знаку почати осінь сповненими сил і натхнення. У суботу і неділю буде добре зайнятися самоаналізом, духовними практиками, як слід відпочити і налаштуватися на позитивну хвилю. Це необхідно для успішного старту нового етапу в житті, який настає.

Таро прогноз для Овна з 24 по 30 серпня 2020 року дає цікавий розклад карт Таро

Розклад Таро проводиться на три карти старшого аркану.

Перша карта

Випала карта «Імператриця». Вона вказує на те, що люди знаку Овна рухаються у правильному напрямку. Завдяки вірно обраному шляху, вже найближчим часом на них очікує заслужена винагорода.

Друга карта

Карта «Сонце» відповідає за позитивні новини і досягнення. За цією картою перешкод на шляху не очікуються. Тому представники Овна можуть сміливо просувати свої ідеї і не боятися невдачі. Також, карта «Сонце» вказує, що можна відпочити і набратися сил для наступних кроків.

Третя карта

Карта «Повішений» у даному розкладі говорить про тимчасове призупинення справ. В останні дні серпня Овен буде змушений тимчасово відкласти деякі справи, щоб не витрачати час даремно. За цією картою слід мати запасний план, щоб можна було зосередитися на інших завданнях.