Для Козерога прийдешній тиждень буде непростим. Гороскоп для Козерога на період з 17 по 23 серпня 2020 року рекомендує покладатися на себе. Таро прогноз на цей тиждень вважає, що представники цього знаку знайдуть сили і впораються з усіма питаннями.

Гороскоп для Козерога на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року

Гороскоп для Козерога з 17 по 23 серпня 2020 року і таро прогноз на цей тиждень
Непередбачуваний тиждень очікує на Козерога

Досить непередбачуваний тиждень прогнозує гороскоп для Козерога на найближчі сім днів. Енергетика небесних світил буде постійно змінюватися, тому передбачити, на що очікувати в той чи інший день – неможливо. Представникам знаку Козерога доведеться приймати рішення, прислухаючись до своєї інтуїції, довіряючи своїм почуттям, досвіду і логіці.

Гороскоп для Козерога рекомендує правильно налаштуватися, тому що допомоги від оточуючих очкувати марно – доведеться покладатися лише на себе і свої сили. Люди, народженні піж сузір’ям Козерогам, мають потужну силу волі і наділені великим терпінням. Головне – не переживати через дрібниці, тоді все можна контролювати.

Таро прогноз для Козерога на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року

Гороскоп для Козерога з 17 по 23 серпня 2020 року і таро прогноз на цей тиждень
Таро прогноз на тиждень досить сприятливий для Козерога

Розклад з трьох карт старшого аркану дає таро прогноз на прийдешній тиждень.

  1. Перша карта даного розкладу – «Імператриця» говорить про вдалий початок тижня. В ці дні Козеріг може спокійно займатися запланованими справами і не хвилюватися, що може припуститися помилки. Кропітка і вдумлива роботи принесе позитивні результати швидше, ніж поспішні рішення і метушня.
  2. Друга карта «Відлюдник» («Пустельник») рекомендую Козерогу знайти час для усамітнення. Це дозволить відновити сили, подумати над майбутнім і скласти план дій.
  3. Третя карта старшого аркану «Сила» вказує, що Козеріг без великих зусиль може завершити складні справи і вирішити проблемні питання. Карта вказує на чудові перспективи, якщо братися до роботи, не відкладаючи її на потім.