Передбачення, які дає гороскоп і таро-прогноз для Діви на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року, допоможуть планувати свій час і справи. Астрологи і тарологи виклали прогнози, які дають характеристику періоду і розповідають про ймовірні події. Загалом, прогноз езотериків для Діви на прийдешній тиждень дуже сприятливий і надихаючий.

Гороскоп для Діви на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року

Представники Діви мають дуже сприятливий тиждень, коли є можливість підняти свій авторитет. Також, Діві відкриються різноманітні можливості. Наприклад, можна сміливо займатися вирішенням юридичних питань. Організаційні питання будуть легко вирішуватися. Гороскоп на тиждень рекомендує Діві надихати оточуючих до активної праці і нових звершень. Для цього достатньо припинити критику, а більше хвалити і робити компліменти. Друга половина тижня, на думку астрологів, добре підходить для духовних практик і самопізнання.

Гороскоп для Діви на тиждень в цілому дає позитивні прогнози: всі сім днів будуть сповнені оптимізмом і гарним настроєм. Це надихатиме Діву до нових планів і звершень. Вихідними Діва буде причаровувати людей протилежної статі.

Таро-прогноз для Діви на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року

Початок тижня, за картою «Помірність», людям знаку Діви не слід починати з активних дій. Сама назва карти говорить, що поспіх може спричинити неприємності, тому з понеділка Діві краще працювати у звичайному режимі.

Друга карта розкладу «Іерофант» рекомендує представникам Діви шукати і отримувати нові знання. За цією картою отримання цих знань буде успішним, за умови, якщо покладатися на себе і за необхідності просити допомоги у знаючих людей.

Карта «Смерть» передрікає скоре завершення якогось життєвого циклу Діви і початок чогось нового і грандіозного. Щоб нові неймовірні проекти почалися вдало, Діва повинна завершити всі поточні питання і справи.