Близнюки отримали застереження і передбачення на прийдешній тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року. Астрологи і тарологи виклали прогноз, склавши гороскоп і таро прогноз для Близнюків. Щоб уникнути проблем і залучити щастя у своє життя, Близнюкам варто прислухатися до порад фахівців.

Гороскоп для Близнюків на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року

Гороскоп для Близнюків з 17 по 23 серпня 2020 року і таро прогноз на тиждень
Поради астрологів для Близнюківа на прийдешній тиждень

Близнюки стикнуться з певними складнощами на роботі і вдома. Такий прогноз зробили астрологи на прийдешній тиждень. Багато справ буду йти не так, як хотілося б Близнюкам, тому їм необхідно набратися терпіння. Астрологи вказують, що не можна нехтувати відпочинком, тому що він допомагає забути погане, відновити сили і налаштуватися на позитив, завершуючи складний день.

Близнюки не повинні хвилюватися, тому що ситуація цього тижня у житті – нормальний стан речей. Тобто все відбувається так, як і повинно бути. Астрологи радять не шукати причини у тому, що відбувається навкруги.

Сприятливі дні тижня для Близнюків: п’ятниця, субота і неділя. В ці дня для Близнюків буде корисно відпочити, змінити обстановку.

Таро прогноз для Близнюків на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року

Гороскоп для Близнюків з 17 по 23 серпня 2020 року і таро прогноз на тижденьтиждень
Розклад карт Таро для Близнюків

Передбачення Таро на прийдешній тиждень проводяться за розкладом трьох карт старшого аркану. Карти дають свій прогноз і рекомендації.

Перша карта розкладу Таро – «Помірність» («Час»), закликає Близнюків до гармонії, яка допоможе зосередитися на важливих справах і не метушитися. За цією картою перемогу прийде до тих Близнюків, хто вміє аналізувати і робити висновки, щоб використати отримані знання для вирішення складних питань.

Друга карта даного розкладу «Маг», вказує на здібності, які допоможуть втілити у життя заплановане. Близнюки можуть взяти ініціативу у свої руки, щоб здобути бажане як в особистому житті, так і в діловій сфері.

За третьою картою розкладу старших арканів  – «Правосуддя» («Справедливість») на Близнюків чекає торжество справедливості і закінчення полоси неприємностей і труднощів. Порада карти Таро для Близнюків: Ви повинні бути чесними, щоб ніхто не зміг нашкодити Вас, а Ваше чесне ім’я стане підґрунтям для нових перемог і звершень.