Протягом кожного місяця є дні сили, які дозволяють акумулювати і генерувати позитивну енергетику. Астрологи розповіли, які дні сили будуть в жовтні 2019 року і надали характеристику цим дням.

Дні сили в жовтні 2019 року – 3 жовтня

Астрологи вважають 3 жовтня 2019 року найважливішим днем осені через вихід Плутону з ретроградного стану. Він піде у прямому напрямку, що призводить до сприятливих змін у всіх сферах життя. Починаючи з 3 жовтня, всі труднощі, які виникли у Вас з 24 квітня, почнуть зникати, а справи почнуть налагоджуватися. Людям стане простіше знаходити спільну мову.

3 жовтня передбачається спокійним днем, а додасть позитиву чудове поєднання зростаючого Місяця і Стрільця. Це спонукатиме людей більше уваги приділяти приємним справам і допоможе отримувати задоволення від щоденної роботи і хатніх клопотів.

Дні сили в жовтні 2019 року – 8 жовтня

8 жовтня вважається днем виходу із зони комфорту. Стихія повітря і активність Місяця пробудять у багатьох бажання змінити своє життя на краще, адже в цей день зростаючий Місяць зустрічається з Водолієм. Багато людей не тільки думками, а й реальними діями будуть втілювати це бажання.

Астрологи вважають, що вівторок, 8 жовтня – чудовий день для нових починань. В цей день можна планувати нові справи, ставити собі нові життєві цілі.

Дні сили в жовтні 2019 року – 15 жовтня

Вівторок 15 жовтня астрологи радять присвятити собі. Якщо вдень доведеться добре попрацювати, то після роботи, варто добре відпочити. Це ідеальний день для шопінга, косметологічних процедур, зміни іміджу.

Астрологи радять провести час наодинці, проте і зустріч з друзями і приємними людьми не буде зайвою. Це буде день, ніби ковток свіжого повітря, зорі і Місяць подарують людям гарний настрій і любов до себе.

Дні сили в жовтні 2019 року – 21 жовтня

Астрологи вважають цей день сім’ї, кохання і романтики. Спадаючий місяць перебуває у сузір’ї Рака і це чудовий день для пошуку другої половинки. На людей очікує багато натхнення, яскравих емоцій, душевного тепла. Все це зробить 21 жовтня по-справжньому, чарівним днем.

У цей день астрологи рекомендують приділити особливу увагу особистій сфері і питанням кохання. 21 числа велика ймовірність зустріти другу половинку. Можна на цей день призначити зустріч з батьками коханої людини, можна запланувати освідчення в коханні своєму обранцю або пропозицію руки і серця.

Дні сили в жовтні 2019 року – 30 жовтня

30 жовтня – день активності і позитивних змін. Наприкінці місяця зростаючий Місяць у сузір’ї Стрільця створюватиме ідеальні умови для позитиву і надасть шанс владнати поточні проблеми. Астрологи рекомендують цього дня бути активними, займатися фізичними вправами і прогулюватися на свіжому повітрі.

День передбачає високу ймовірність змін. Це може бути підвищення на роботі, прийняття доленосного рішення. Астрологи рекомендують бути послідовними і зваженими у діловій сфері, не треба братися за кілька справ одночасно.