В останній місяць зими астрологи вказали на Дні сили. Дні сили – це дні, коли зорі і планети найбільш сприятливо ставляться до справ. У лютому буде п’ять таких позитивних і результативних днів. В такі дні можна отримати набагато більше, ніж планувалося. В інші дні, щоб вберегтися від негативу, можна користатися оберегами по знаку Зодіаку.

Дні сили у лютому 2020 року: 2 лютого – день дзеркальної дати

Досить рідкісна подія буде 2 лютого цього року, бо це не просто дзеркальна дата, а 02.02.2020. Тобто вона дзеркальна як для місяця і дня, так і для року. Наступна подібна дата буде лише за сто років – 12.12.2121. саме така унікальність робить цей день – неділю, 2 лютого, днем сили.

В цей день – 02.02.2020., можуть відбуватися дивні і цікаві події. Число 2 означає, що день варто провести в пошуках свої внутрішніх потреб, нових захоплень і нових знайомств. Це час переосмислення людського характеру, роздумів над загадками Всесвіту.

У такі дні не можна сидіти склавши руки, особливо якщо буде якась ідея або думка, що вимагає втілення в життя. Велика удача може очікувати творчих людей, а також тих, чия робота, пов’язана з продажами, фінансовою активністю, інтелектуальною діяльністю.

Дні сили у лютому 2020 року: 8 лютого – перехід Марса із сузір’я Скорпіона у знак Стрільця

Планета-покровитель стихії Вогню – Марс, заходить у знак Стрільця, який є представником цієї стихії, що буде дуже сприятливим астрологічним явищем. У цей день починається дуже позитивний період, коли можна досягти успіху у фінансовій сфері, в роботі і у справах.

Саме в день переходу, 8 лютого, Марс може зробити нас дуже цілеспрямованими, тому відкладати важливі справи на потім не варто. У суботу, 8 лютого, бажано проявити трохи хитрості на роботі, і в бізнесі, а також довіритися своїй інтуїції, яка стане сильнішою завдяки Марсу.

Дні сили у лютому 2020 року: 14 лютого – день успіху в коханні

Традиційно 14 лютого святкується День Святого Валентина або день всіх закоханих. Але не тільки з цієї причини він повинен бути присвячений своїй другій половинці і близьким. У цей день спадаючий Місяць увійде в Знак Скорпіона. 21-й місячний день ідеально поєднується з енергетикою стихії Води. Тому варто присвятити його коханню, романтиці, побаченням, зізнанням у коханні. Це яскравий і неймовірно сприятливий день, в який людям простіше розуміти один одного. В такий час варто триматися ближче до тих, від кого виходить позитив.

Дні сили у лютому 2020 року: 20 лютого – продуктивний день

Для тих, хто хоче мати успіх у справах і вирішити важливі питання – перебування спадаючого Місяця у знаку Козерога – чудове поєднання, коли всі питання вирішуються значно легше. Дуже вдало, що така позитивна і творча енергетика випадає на понеділок: можна почати тиждень відразу з продуктивного і потужного стрибка вперед.

Місяць допоможе виключити невдачі, підвищити шанси на успіх у тих людей, які не вірять у випадковості. 20 лютого все буде закономірно: чим більше працюєш, тим більше отримуєш. Це стосується всіх – представників творчих професій, спортсменів, військовослужбовців. Такий день зажадає від нас сміливості і правильної розстановки пріоритетів.

Також, це ще одна дзеркальна дата цього місяця – 20.02.2020., яка додасть енергетики для вирішення справ.

20 лютого – дуже сприятливий для весілля. Можна не переживати за негатив, так як в цей день йому не буде місця на пишних урочистостях.

Дні сили у лютому 2020 року: 27 лютого – день роботи над собою

Зростаючий Місяць у сузір’ї Овна – слушний час для тих, хто не може зробити зусилля, щоб щось змінити у своєму житті, позбутися поганих звичок.

Зростання Місяця дасть сили для того, щоб вийти із зони комфорту і стати кращою версією себе. У такі дні не потрібно обходити перешкоди стороною – необхідно боротися за місце під Сонцем, кидаючи всі свої сили на щось творче.

27 числа буде надана можливість відродити віру в себе, зробивши щось позитивне. Відмінно в цей день пройде будь-яка колективна робота. Також в цей день добре займатися своїм зовнішнім виглядом, зміною іміджу, зачіски. Зовнішні зміни неминуче позначаться на внутрішніх трансформаціях, привернуть позитивні думки, які роблять людину більш щасливою і успішною.