Дні сили – це найсприятливіші дні, коли небесні світила позитивно налаштовані до людей. На відміну від них, у негативні дні червня, треба бути розважливими і обережними. Важливо знати, точні дати і чому сприяють зорі і планети у дні сили, щоб використати це собі на користь. У червні очікується 5 днів сили. Ось рекомендації астрологів на ці чудові дні.

Дні сили у червні 2020 року: перший день літа ідеальний для нових починань і чудових відносин

Перший день літа – це дуже позитивний день, сповнений радості, посмішок і оптимізму. 1 червня зростаючий Місяць буде у сузір’ї Терезів, що додасть дню гармонії. Астрологи вважають, що в дні сили, такі, як 1 червня – можна мріяти, спілкуватися, фліртувати і заводити нові знайомства. День сили 1 червня ідеальний для нових починань і початку нових стосунків. Успішними будуть нові знайомства.

Першого червня не можна байдикувати і лінуватися. Планети і зірки наділять людей гарним настроєм, яким можна ділитися з друзями і рідними.

Дні сили у червні 2020 року: 6 червня дзеркальна дата

Субота, 6 червня – 6.06. – дуже сильна дата, тому що управляти днем буде число 6. У нумерології  – шістка це покровитель гарного настрою і творчої енергії. Цей день сили буде одних із кращих і продуктивних за весь червень. У суботу можна чудово відпочити, придумавши щось незвичайне для себе, сім’ї і друзів. Також, на думку астрологів, в цей день романтичні зустрічі будуть мати успіх.

Сприятливий день для творчої роботи. 6 червня будуть успішними презентації проектів, наради і ділові зустрічі.

Дні сили у червні 2020 року: 18 червня енергія войовничого Марсу буде зменшена водною стихією Риб

Марс переходить у сузір’я Риб. День переходу планети – 18 червня, астрологи вважають днем сили, тому що буде великий викид енергії Марса. Вона накопичувалася довгий час, поки Марс перебував у сузір’ї Водолія.

18 червня будуть успішні справи, коли буде співробітництво з колегами, спільні клопоти з коханою людиною. Варто цей день провести з родиною, друзями і дорогими серцю людьми. Зорі можуть принести нові контакти, і буде можливість проявити себе і запам’ятатися оточуючим.

Дні сили у червні 2020 року: 24 і 25 червня сприятливі для нових починань і прагнень

Середа і четвер, 24 і 25 червня – дні сили, коли зростає ентузіазм і мотивація у всіх людей. Місяць в ці дні перебуває у зростаючій фазі у сузір’ї Лева. Це створює ідеальні умови для тих, хто шукає собі нові захоплення, нову роботу і нові романтичні стосунки. Астрологи вважають, що в ці два червневі дні існує висока ймовірність того, що хтось закохається у Вас.

24 і 25 червня можна сміливо розпочинати нові справи, але варто не поспішати робити висновки про людей. Може статися, що неприємні на перший погляд люди, у подальшому стануть найкращими друзями на довгі роки. У ці два яскраві дні сили немає нічого однозначного.