Вже з лютого 2019 року потрібно готувати розсаду помідорів, щоб отримати гарний урожай. Для висадки розсади необхідно користуватися посівним календарем на 2019 рік, який складено згідно змін у фазах Місяця.

Розсада помідорів за посівним календарем на 2019 рік: періоди висівання помідорів в залежності від періоду їх дозрівання

Кожна кліматична зона встановлює свої терміни по посадці рослин. Безумовно, спираючись на сприятливі дні посівного календаря 2019 року.

В лютому потрібно починати висівати помідори на розсаду для теплиць. Ця розсада буде для теплиць, що не обігріваються: з полікарбонату, скла, плівки, щоб висадити потім туди готову розсаду у квітні цього року.

У лютому висаджується насіння томатів ранніх і середньоранніх сортів для закритого грунту.

Помідори, які ми будемо вживати влітку, потрібно висаджувати під сузір’ям Риб. Рослини будуть добре плодоносити, але термін зберігання плодів дуже короткий. Тому в цей період ми будемо у великій кількості їсти помідори та готувати закрутки до наступної зими.

Помідори для більш довгого зберігання вирощують з сіянців і висаджують під сузір’ями Скорпіона, Рака і Тельця.

Розсада помідорів за посівним календарем на 2019 рік: сприятливі дні для висівання у лютому і березні

Якість і швидкість проростання насіння і життєздатність розсади помідорів, залежить від фази Місяця. В лютому краще за все висівати помідори на зростаючий Місяць.

З 25 лютого 2019 року Місяць піде на спад, тому в цей період не варто займатися висаджуванням.

Сприятливі дні у березні 2019 року для висівання розсади помідорів в теплицю: 7, 10-16, 19, 20, 21 березня.

Посівний календар зазначає, що в несприятливі дні березня, коли Місяць піде на спад, краще не висівати рослини. Несприятливі дні березня: 23, 27, 28, 29, 30, 31.

Розсада помідорів за посівним календарем на 2019 рік: сприятливі дні для висівання у квітні

Розсада помідор за посівним календарем на 2019 рік
Пересадку розсади помідорів у теплицю проводимо у квітні 2019 року

Квітень буде найактивнішим періодом для пересаджування розсади помідорів у теплицю. Готувати грунт для цього краще на спадаючий місяць.

Посівний календар радить пересаджувати розсаду помідорів у теплицю 2, 7, 8, 11 квітня.

Під час Нового місяця не варто виконувати городні справи (у квітні 2019 року це 5 число).

Помідори, які були посаджені в сприятливі дні за місячним календарем, дадуть чудовий урожай і будуть менше хворіти. Збирати врожай краще в повний Місяць, коли плоди більш соковиті і красиві.