Синоптик Наталка Діденко розповіла, що підготувала нам небесна канцелярія на свято Водохреща 2020. Прогноз погоди на 19 січня 2020 року не передбачає морозів і завірюх, а продовжить свої плюсові значення в денний час.

Водохреща 2020 прогноз погоди на 19 січня 2020 року від Наталки Діденко

«Температура повітря на честь свята трохи знизиться і у нічні години становитиме 0-5 морозу, в Карпатах до -4-9 градусів,завтра вдень 0-5 тепла, 19-го січня від 2 морозу до 3 тепла.

У Києві другий Святвечір та Водохреще вирвуться із полону стереотипів і пройдуть у ногу із сучасними кліматичними трендами — морози не тріщатимуть, щоки не рум`янітимуть, гірки снігом не засипле, від синоптиків тимчасово відчепляться.
У столиці буде сухо! Вночі 0-3 морозу, вдень 18-го січня +1+3 градуси, 19-го січня близько нуля.

Наступний тиждень буде в Україні теплим, проте в другій половині побільшає опадів та вітру.»

Водохреща 2020: де пірнати у Києві і як привітати зі святом в смс-повідомленнях

У Києві підготовлені спеціально обладнані майданчики, щоб кияни і гості столиці могли прийняти участь у ритуалі очищення водою на честь Хрещення Господнього.

Крім пірнання в ополонку, організовані різноманітні святкові заходи – від концертів різних груп, фольклорних колективів, до частування смачними стравами, змагання та інші активності, що будуть цікаві і дітям, і дорослим.

Адреси проведення святкових заходів у Києві Водохреща 2020 за посиланням ТУТ

Якщо Ви хочете привітати дорогих людей, але вони не поряд з Вами, можна відіслати смс-повідомлення з теплими словами і побажаннями. Приклади тестів за посиланням ТУТ