Згідно синоптичного прогнозу від популярного метеоролога Наталки Діденко, погода у вівторок, 13 жовтня 2020 року, в Україні буде найтеплішою в Європі. У Києві природа також порадує теплим подихом, яким прощається з нами літо до наступного року. Отже

Погода у вівторок 13 жовтня 2020 року в Україні

«У вівторок Україна буде однією з найтепліших країн Європи.

Температура повітря протягом дня становитиме +20+24 градуси, лише в західних областях дощі знизять градуси до +16+19-ти.

Південно-східний вітер очікується поривчастим, у західній частині до штормового.

Дощі пройдуть у західній частині України, підійде циклон Gizela, ввечері опади посиляться, трохи зачеплять також під кінець дня Одещину.

А в більшості областей переважатиме суха погода.»

Погода у вівторок 13 жовтня 2020 року у Києві

«У Києві завтра — найтепліший день з подальшої синоптичної перспективи, до +20 градусів. Вітерець, щоправда, може задувати рвучкий, південно-східного напрямку. Дощі в столиці малоймовірні.

На Покрову та День захисника України дощі очікуються місцями в західних областях, можуть торкнутися трохи Житомирщини та Київщини. І все.

На Заході 14-го жовтня похолодає вдень до +10+15 градусів, на Півночі, у Вінницькій та Черкаській областях буде в межах +14+19 градусів, на решті території +19+24 градуси.

Суттєве похолодання в Україні передбачається вихідними, 17-18 жовтня.»

Запрошуємо до обговорення!