Метеоролог Наталя Діденко склала прогноз погоди на завтра 9 травня по Україні і в Києві. Майже скрізь дощитиме, лише в окремих регіонах будуть проблиски сонечка. Така вона весна цього року.

Погода на завтра 9 травня по Україні від Наталі Діденко

«9-го травня у західній частині України, у Житомирській, Київській, Чернігівській та Вінницькій областях дощі припиняться, нарешті можна буде пересвідчитися, що сонце про нас не забуло.

На решті території України — Схід, більша частина центральних областей та Півдня — пройдуть дощі, місцями з грозами.

Вітер буде з північного заходу, поривчастий.

Температура повітря підвищиться і протягом дня становитиме відносно комфортні +14+18 градусів, а на Сході та Півночі (так, на Півночі) навіть до +20 градусів.

Ніч, звичайно, буде холодніша, +5+9 градусів, на Сході +7+13 градусів.

У західних областях вночі найхолодніше, +1+5 градусів, подекуди — увага! — заморозки 0-3 градуси.»

Погода на завтра 9 травня в Києві від Наталі Діденко

«У Києві 9-го травня прояснить, з`явиться сонце, потепліє. Хіба аж надвечір збільшиться хмарність, підійде дощ. Вдень у четвер температура повітря досягне +15+18 градусів.

До кінця тижня у столиці вже так і буде, тЕпло, але перспективи бути сонячною є хіба що у найближчої неділі, бо 10 та 11 травня — переважно вологі, з періодичними дощами.

Це якось так символічно, що у найпрекраснішу пору року ми згадуємо про найстрашніші та найболючіші дні.

Щоб ми, перебуваючи у цьому земному раю, цінували його і разом робили все для того, щоб не допустити подібного пекла, про яке сьогодні згадуємо. І ніколи не забувати і не обезцінити вічне життя наших полеглих героїв вже у цій сучасній війні.

Ніколи знову.»