Метеоролог Наталка Діденко розповіла, якою буде погода завтра, у середу, 22 січня 2020 року в Україні і у Києві. Прогноз погоди передбачає дощі, що переходитимуть у мокрий сніг. Також, синоптик попереджає про посилення вітру.

Погода на завтра 22 січня 2020 року в Україні

«День Соборності в Україні відзначиться приходом атмосферного фронту з районів Скандинавії, Балтики.

22-го січня у більшості областей України очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, лише південна частина спробує обмежитися лише щільною хмарністю.
Опади йтимуть за фронтом — спочатку на Півночі та Заході, потім поступово просуватимуться південніше.

Вітер північно-західного напрямку буде сильним, до штормових поривів. Тому у поєднанні із опадами на вулицях буде явно некомфортно — одягніться завтра, може не так аж тепло, як вітро- та вологонепроникно)

Проте й температура повітря в Україні завтра передбачається низькуватою: вночі та вдень близько нуля, на Півдні у денні години +3+6 градусів.»

Погода на завтра 22 січня 2020 року у Києві

«У Києві середа також буде із атмосферним фронтом. Пройде дощ, який переходитиме у мокрий сніг. Плюс сильний, до штормового, північно-західний вітер.
Завтра оптимально подбайте про одежу та взуття, в чому виходити на вулицю.
А водіям, які аж ввечері повертатимуться додому, краще спробувати громадський транспорт — дуже багато цікавих відкриттів можна зробити для пізнання навколишнього світу) І автомобіль підстрахуєте від зайвих погодних ризиків, і рівень своєї волі випробуєте))

Ще раз — завтра в Україні атмосферний фронт.»