Метеоролог Наталка Діденко склала прогноз погоди на вихідні — на завтра 22 і 23 червня 2019 року в Києві і по Україні. Спека продовжує крокувати Україною і нам лишається лише чекати на зниження температури наступного тижня. А поки, читаємо прогноз погоди на вихідні та плануємо куди краще виїхати з розпеченого міста: на природу чи на дачу, чи в село до своїх рідних. Або, можливо, у когось розпочинається довгоочікуваний відпочинок біля моря.

Погода на завтра 22 і 23 червня 2019 року по Україні від Наталки Діденко

Вихідні — попереду, проте в Україні послаблення спеки поки що не видно.

У більшості областей максимальна температура повітря протягом дня становитиме +30+36 градусів. У західних областях повітря очікується на кілька градусів комфортнішим, +25+29-ть.

Така сильна спека може провокувати погіршення самопочуття і людей, і тварин. Тому не забувайте пити побільше води, не перебувайте довго на сонці, ні в якому разі не варто тваринам залишатися у закритих автомобілях.

Короткочасні грозові дощі найбільш можливі у західних областях України, а також на Житомирщині, Вінниччині та місцями на Одещині. На решті території пануватиме суха спекотна погода з високою пожежною небезпекою.

Погода на завтра 22 і 23 червня 2019 року в Києві від Наталки Діденко

У Києві 22-23 червня передбачаються спекотними. У столиці повітря розігріється до +31+33 градусів. Суттєві опади малоймовірні.

Уникайте прямих сонячних променів, купайтеся у безпечних місцях та пийте побільше води. Будьте дуже уважними до себе та до прогнозів погоди за такої синоптичної ситуації.