Метеоролог Наталка Діденко розповіла, до чого нам готуватися на ці вихідні. Синоптичний прогноз від популярного фахівця розповідає, яка буде погода 3 і 4 жовтня 2020 року для областей України і у Києві. Отже

Погода на вихідні 3 і 4 жовтня 2020 року: прогноз погоди для областей України

«Перший жовтневий уїк-енд в Україні буде теплим.

Температура повітря підвищиться і протягом дня досягатиме +19+24 градусів.

Повітря вже насичене вологою, частішають тумани, хоча основні дощі вихідними залишать нашу територію.

Опади ймовірні лише найближчої ночі на Лівобережжі, завтра вдень невеликі дощі пройдуть вздовж лінії від Сумщини до Запоріжжя. І все.

А в неділю підійдуть невеликі локальні дощі до західних областей, проте більша частина України спокійно й без парасоль милуватиметься осінніми пейзажами, без дощу.

Вітер залишається південно-східного напрямку, у неділю на Заході, а також у Житомирській, Київській та Вінницькій областях посилиться до штормових поривів.

Погода на вихідні 3 і 4 жовтня 2020 року: яка погода буде у Києві

«У Києві вихідні будуть майже ідеальними для прогулянок у лісі та парках — без істотних опадів, проте вогко та тепло. Температура повітря підвищиться у столиці до +20+22 градусів.

Хіба що дискомфорт вИкличе поривчастий вітер, який у неділю посилиться у Києві.

Погода найближчих вихідних — якраз для зустрічей, валяння на дивані з книжечкою, збирання грибів, провітрювання килимів, порання з балконними квітами, близькими поїздками по національних парках та заповідниках, словом, сприятлива погода. А ще й магнітні бурі нарешті втихомирюються.

Так що — усім негативних ковідних тестів і позитивних вражень від вихідних)»

Запрошуємо до обговорення!