Популярний синоптик Наталка Діденко розповіла, яка погода очікується на вихідні 17 і 18 жовтня 2020 року у Києві і в Україні. По всі території буде холодною, з дощами у північних і західних областях. Отже осінь починає показувати своє справжнє обличчя.

Погода на вихідні 17 і 18 жовтня 2020 року в Україні буде холодною і з дощами

«Якщо ви завтра хочете вигуляти свій білий костюм, ніжно-бірюзові нові спортивки чи кремові замшеві туфлі, полізти чогось на дах чи повикладати на вулиці килими, відкладіть це на пізніше.

Завтра в Україну вривається активний циклон Foelke.

У північних, західних та більшості центральних областей очікуються сильні дощі, пориви північно-східного вітру до штормових значень.

На Заході та Півночі України повітря буде холодним, протягом дня +9+14 градусів, у центральній частині +15+20 градусів, на Вінниччині +13+14 градусів.

На Півдні та Сході ще втримається тепла погода з денною температурою повітря +18+23 градуси.

Дощів завтра на Сході не буде, у південній частині опади передбачаються в другій половині дня та ввечері: на Одещині, у Миколаївській та Херсонській областях, в Криму, а до Запоріжжя ще не дійдуть.»

Погода на вихідні 17 і 18 жовтня 2020 року у Києві

«У Києві завтрашня суботня погода — на любителя.

17-го жовтня очікуються дощі, навіть часом значні, сильний північно-східний вітер та ще й похолодання, вдень близько +12,+13 градусів.

У неділю дощі припиняться, проте пошириться ще холодніше повітря, очікується вдень 18-го жовтня не вище +9 градусів у Києві.

Це — не остаточне, звичайно ж, похолодання, ще помилуємося сонечком, проте все ж осінь набирає сили і нагадує поступовим нарощуванням холодного повітря та дощовими циклонами, що законів треба дотримуватися.

Якби ще й до осені примазувалися сумнівні кандидати в її партію, типу — «дамо +30 градусів у листопаді» чи «прогріємо воду у Дніпрі в кінці жовтня до 25 градусів» чи «змусимо нарциси зацвісти вже сьогодні» то ми б таким кандидатам, мінімум, покрутили б пальцем біля скроні, або просто трималися від них на безпечній дистанції))

Усім комфортних вихідних, не зважаючи на складну синоптичну ситуацію)»

Запрошуємо до обговорення!