Майже весняною буде погода на вихідні 1 і 2 лютого 2020 року у Києві і по Україні. Про це розповів синоптичний прогноз метеоролога Наталки Діденко. Репетиція весни активно триває.

Погода на вихідні 1 і 2 лютого 2020 року по Україні

«У суботу в більшості областей України десь +5+10 градусів, а в неділю +6+13 градусів, тобто, неділя ще й трохи тепліша (карта).

Щоправда, весь цей весняний поступ — на фоні періодичних дощів (атмосферні фронти) та поривчастого західного вітру, але погодьтеся, що таке тепло якось не дуже пасує до слова `лютий`)
Дощі на Сумщині та Харківщині можуть переходити у мокрий сніг, бо там буде трохи прохолодніше.»

Погода на вихідні 1 і 2 лютого 2020 року у Києві

«У Києві початок лютого також буде з періодичними дощами та поривчастим вітром західного походження. Не забувайте, як я вчора, парасолю, та відповідне взуття. Бо легендарна миргородська калюжа у порівнянні із деякими столичними міжасфальтними водоймами- жалюгідна міні-калабаня.

У суботу в Києві потепліє до +6, у неділю до +8 градусів.

Отже, першими лютими вихідними шуби, кожухи та дублянки і навіть куртки на справжньому пуху будуть виглядати смішно — краще щось обов»язково вітро — та вологонепроникне і трохи легше. Але бажано з каптурами.

Корисно буде багато гуляти для свіжого кольору обличчя, купити тюльпани або гіацинт у горщику і не забути метеопатам пігулки від таких синоптичних кульбітів.
Здорових і нелютих вихідних)»