Синоптичний прогноз на п’ятницю і на вихідні підготувала популярний метеоролог Наталка Діденко. Вона розповіла, яка погода на 9 жовтня 2020 року і у вихідні 10 і 11 жовтня. Нас чекають теплі, «грибні» дні. Отже

Погода на 9 жовтня 2020 року в областях України

«П’ятниця в Україні сприятиме спокійному виїзду за місто на дачі, пікніки та полювання на гриби.

Повітря буде вологим, але без істотних дощів, хіба вдень трохи невеликі все ж з’являться на Житомирщині та в окремих районах Київщини.

Суха, навіть можна сказати, пересушена, погода триватиме у східній частині України — східний антициклон блокує західні вологі повітряні потоки.

Що вже треба брати більше до уваги — тумани.

Окрім романтичності, згадування маленьких їжачків та вдалих фотографій у соцмережах, тумани погіршують видимість і можуть ускладнити ситуацію на дорогах.

Температура повітря продовжує дарувати комфорт — 9-го жовтня вдень очікується у більшості областей України +18+23 градуси, на Півдні +20+25 градусів.

У західних областях буде свіжіше, +14+17 градусів, але прохолоду компенсувати сонце.

Вітер стихне і його південно-східні зальоти будуть невеликими, максимум помірними — видно, втомився)»

Погода на 9 жовтня 2020 року у Києві і попередній синоптичний прогноз на вихідні

Погода на 9 жовтня 2020 року і попередній синоптичний прогноз на вихідні
Погода 9 жовтня 2020 року у Києві

«У Києві в п’ятницю передбачається тепла погода з максимальною температурою повітря до +20 градусів, дощі якісь серйозні — навряд, південно-східний вітер не турбуватиме сильними поривами, можливі серпанок чи й туман.

Тут вже почали оприлюднювати підсумки найтеплішого земного вересня — Київ також не пасе задніх.

За інформацією Центральної геофізичної обсерваторії ім. Б.Срезневського, Київ також був надтеплим, але рекорд 1909 року не перевищив, повторив.

А ось цікаво, я вже й забула, що цьогорічного 1-го вересня у Києві було майже +35 градусів (+34,7).

Вихідні також обіцяють теплО і відсутність злив, так що пора знову постити гриби, жовті листочки з крапельками туману, гумові чоботи у квіточки, хризантеми, сплячих солодко котів і смішних білок, у яких нарешті почали розпушуватися хвости.»

Запрошуємо до обговорення!