Метеоролог Наталка Діденко надала оновлену інформацію, якою буде погода 5 лютого 2020 року. синоптичний прогноз передбачає погіршення погодних умов. А до кінця тижня очікується суттєве похолодання.

Погода 5 лютого 2020 року (оновлено) в Україні

«Наш завтрашній циклон назвали.
Його ім`я — Petra.Отже, циклон Petra 5-го лютого спричинить складну погоду в Україні.
Метеорологічних явищ буде — з головою.
Сильний сніг, сильний дощ (залежить від температури повітря), сильний вітер, налипання мокрого снігу, хуртовини, ожеледиця…
Найсерйозніші циклонічні події розгорнуться у центральних областях, на Сході та Півдні України, на Прикарпатті, Закарпатті та, власне, Карпатах.
На Півночі України та значній частині негірського Заходу очікується лише сильний штормовий вітер та опади максимум помірні або й невеликі. Циклон туди не дотягне — чарів нашої Петри аж так далеко не вистачить.

Температура повітря завтра вдень в Україні передбачається невисокою, від 1 морозу до 3 тепла. На Півдні ще втримаються вищі градуси, +5+10, проте вже 6-го лютого й там похолодає.»

Погода 5 лютого 2020 року (оновлено) у Києві

«У Києві стосунки з циклоном будуть неординарними. Сильний штормовий вітер 5-го лютого точно зачепить столицю, а ось із опадами — складніше.
Вночі пройдуть дощ та мокрий сніг, вранці — мокрий сніг, сніг, циклон погосподарює все ж у Києві, проте вже в другій половині дня циклон потягнеться південніше, тому й з столиці опади взагалі відсунуться.

Тому ще раз нагадаю: найскладніша погода завтра, 5-го лютого, внаслідок виходу південного циклону, очікується у центральних, східних областях, на Півдні, у Карпатах, на Прикапатті та Закарпатті.

До кінця тижня похолодання в Україні посилиться, нас чекають навіть до -10 градусів й нижче.
Зима рятує свою репутацію усіма доступними засобами))»