Наприкінці лютого синоптичні прогнози передбачають погіршення погодних умов. Метеоролог Наталка Діденко підготувала прогноз, якою буде погода 28 лютого 2020 року по Україні і у Києві. Варто ознайомитися до порад, щоб одягатися відповідно до погоди. це допоможе уникнути багатьох хвороб і застуд.

Погода 28 лютого 2020 року по Україні

«28-го лютого в Україні буде так.
Найближчої ночі циклон розташується над Лівобережною Україною і тому дощі та мокрий сніг очікуються у центральних областях (окрім Вінниччини), у південній частині та на Сході. Опади супроводжуватимуться сильним вітром.
Вдень циклон залишить нашу територію, опади потягнуться за ним на північний схід, лише незначна волога ще втримається у східних областях та торкнеться Сумщини.
Проте сильний вітер вдень втримається!

На решті території України переважатиме суха погода, навіть із сонечком.
Проте вже вдень у п`ятницю із південного заходу підійде чергова порція опадів і на Заході України очікується мокрий сніг, у Карпатах може бути сильніший.
Отже, вдень без опадів буде на Півночі та у більшості центральних областей, а також Південь звільниться від вологих хмар.

Температура повітря в Україні протягом дня 28-го лютого коливатиметься в межах +3+8 градусів, у західних областях буде холодніше, максимально лише 0+4 градуси.»

Погода 28 лютого 2020 року у Києві

«Київ завтра потрапить у зону, вільну від східних та західних опадів — очікується суха і навіть сонячна погода. Вітер західного напрямку, помірний.Температура повітря найближчої ночі 0-2 градуси морозу, завтра вдень у столиці близько +5 градусів.

Початок любої нашої весни буде вітряним, але яке це має значення, коли вже за пару днів ми почнемо щодня казати слово `березень`))»