Популярний метеоролог Наталка Діденко виклала синоптичний прогноз на завтра, середу. В ньому вона розповіла, якою очікується погода 15 жовтня 2020 року. Синоптична ситуація буде спричинена антициклоном і циклоном, які принесуть різну погоду в регіони України і у Києві

Погода 15 жовтня 2020 року в Україні

«Антициклон — над Приазов’ям, циклон — над Італією. Завтра.

Україна значною частиною належатиме впливу антициклону, тобто, переважатиме суха повітряна маса.

Дощі у четвер ймовірні в західних областях, хіба найближчої ночі трохи опадів припаде на Харківщину, Луганщину та Дніпро з районами, але зовсім небагато.

Вітер ще південного, південно-західного напрямків, помірний, на Заході — рвучкий.

Осінь ще сипле ліворуч й праворуч комфортними градусами, щоб ми хоча б трохи мали елегантний вигляд у світлому одязі та темних окулярах — це, якщо без маски))

Очікується протягом дня +15+20 градусів, на Заході +13+18 градусів, у південній частині та на Сході України +19+23 градуси.

Вночі та вранці — тумани!»

Погода 15 жовтня 2020 року у Києві

«У Києві середина осені порадує класичною інстаграмною картинкою — без дощу, вранці серпанок чи туман, максимально впродовж дня до +16+17 градусів.

Нагадую, що в суботу-неділю суттєво похолодає, лише на Сході та Півдні ще затримається тепліша погода.

Сьогодні — велике свято, Покрови, і особлива сьогодні вдячність тим, кому не все одно, хто тут житиме після них, якою мовою говоритиме, яких пісень співатиме і в яких квітучих садках дітей колихатиме.

Вічна подяка усім, хто колись захищав і захищає нашу любу Україну від зайд, хто не дочекався і хто дочекається, хто вірив і вірить.

І нам усім, особливо сьогодні, усвідомлення, завдяки кому ми — такі цікаві, розумні, безпечні, ситі, теплі й унікальні.

Герої — не на плакатах, герої — ті, хто вірять і роблять.»