Метеоролог Наталка Діденко розповіла, якою очікується погода у понеділок, 10 лютого 2020 року в Україні і у Києві. Згідно синоптичного прогнозу на нас чекає сильний вітер, денні плюси і нічні мінусові позначки термометра.

Погода 10 лютого 2020 року в Україні

«У понеділок протягом дня у більшості областей України стовпчики термометрів підскочать до +1+8 градусів, лише у східній частині буде холодніше, 0-5 градусів морозу
Між іншим, найближча ніч на Сході, на Запоріжжі та на Дніпропетровщині ще буде лютою, -10-18 градусів. Далі вже попускатиме.
З температурою розібралися.
Тепер — опади та вітер.

Над північними районами Норвегії та Швеції перебуватиме завтра центр потужного циклона на ім`я Sabine. Карта 1.
Циклон стане причиною штормового, подекуди ураганного, вітру та сильних опадів у багатьох країнах Європи (карта 2). Уточніть стан своїх рейсів.

В Україні 10-го лютого також вітер розгуляється не просто до сильного, а навіть до дуже сильного, до 15-25 м/с, а на Заході та, особливо, у Карпатах до 30 м/с і навіть за 30 м/с.
Тому завтра у гори не ходіть, тим більше, що на сайті Гідрометцентру попереджають ще й про небезпеку лавин!

Атмосферний фронт із заходу принесе в наші західні області, на Вінниччину та в північну частину дощ та мокрий сніг. Опади більш ймовірні завтра вдень чи й надвечір понеділка.
У Карпатах — значні опади.»

Погода 10 лютого 2020 року у Києві

«У Києві завтра очікується сильнющий вітер, будьте обережними! Вже сьогодні позабирайте з відкритих балконів все, що легко може зірватися.
Шкода буде побитого міллю килимка, чудових облізлих картонних коробок з-під старого пилососа та з Нової Пошти, штор із старої квартири у чайнички, трьох прадавніх валіз та інших вкрай потрібних, милих серцю, речей)

Разом із штормовим південно-західним вітром прийде потепління, вночі вже слабенький `мінус`, а вдень у Києві до +5 градусів. Опади: вранці сухо, вдень збільшення хмарності та вологості, ввечері у столиці дощ та мокрий сніг.
Як це все небесне свинство називається, ви й самі знаєте)

Першочергова готовність до бурхливої зміни синоптичної ситуації — метеопатам, будівельникам та встановлювачам білбордів!»