Світом продовжує крокувати коронавірус. Україна ввела режим карантину по всій своїй території. Проте священнослужителі на покидають своїх вірян у скрутну хвилину. Православна Церква України, розуміючи важливість дотримання карантинних норм, зробила онлайн сервіс, за яким можна замовити богослужіння 21 березня 2020 року

Коронавірус і церква, звернення Православної Церкви України

«Молитва у храмах Православної Церкви України лунає: наші священники звершують богослужіння та Таїнства, дотримуючись карантинних приписів та дбаючи про паству. Ми розділяємо з усіма вами це випробування і тягарі обмежень, прагнемо зробити все можливе, аби кожна людина почувала себе духовно затишно, попри тимчасові обмеження щодо можливості полишити власну оселю, пересуватися, збиратися разом.»

Коронавірус і церква, як передати записку за здоров’я чи за упокій онлайн 21 березня

«Ми вирішили на час карантину організувати прийом записок за здоров’я та за упокій в онлайн-режимі. Тож тепер у вас є можливість, залишаючись вдома, дистанційно заповнити записку іменами близьких, молитву за яких буде обов’язково звершено у храмі Православної Церкви України за Літургією.

Зробити це можна впродовж сьогоднішнього дня за посиланням: forms.gle/UY63zrmzBXBjPCzw9

Залишайтеся у своїй оселі, долучайте свою домашню молитву до молитов усіх вірних – пройдімо це випробування з терпінням та надією на милість Божу!»

Запрошуємо до обговорення!