Щорічно в Україні стрілки годинника переводять два рази: восени і навесні. Знання, коли переводити годинник на літній час у 2019 році, дасть нам змогу спланувати новий режим дня.

Вже сьгодні вночі з 30 на 31 березня, потрібно перевести годинник на 1 гродину вперед.

Восени ми переводимо стрілку годинника на годину назад і, відповідно, перший час спимо довше. А от навесні, стрілку годинника ми будемо переводити на годину вперед. І спати нам доведеться звикати на годину менше, бо доведеться раніше вставати. І дехто може відчувати недосип, поки організм призвичаїтися до нового ритму життя.

Коли переводити годинник на літній час 2019 рік: дата переводу

Перевод годинника на літній час у 2019 році буде відбуватися в останні вихідні березня, а саме 31 числа. В ніч на 31 березня о 3-00 ночі стрілки годинника ми поставимо на годину вперед і буде вже 4-00 ранку.

Для багатьох людей зміна звичного режиму може стати стресом. Весь час у суспільстві ведуться суперечки щодо необхідності переводу стрілок. Кожна позиція має своє аргументи. Але, поки годинник переводять, необхідно з найменшими втратами для самопочуття, провести підготовчі процедури.

Коли переводити годинник на літній час 2019 рік: як підготувати організм до зміни режиму

Одна година зміни в режимі, зазвичай, має вплив тільки перші декілька днів, доки наш організм не звикне раніше вкладатися спати і раніше прокидатися. Щоб полегшити перехід на нові часові правила, варто скористатися простими порадами.

Прогулянки і свіже повітря

Прогулянки на свіжому повітрі це основа нашого здоров’я. Незалежно від переводу стрілок годинника на весняний час, лікарі наполегливо радять прогулюватись щоденно, незалежно від погоди. Тим паче, це буде корисно у період переходу на весняний час. Медики рекомендують, як мінімум за тиждень розпочати щоденні прогулянки на свіжому повітрі. Також, обов’язково перед сном потрібно провітрювати кімнату, де Ви відпочиваєте. Це дозволить організму легше сприймати інші години вкладання і підйому.

Лягати раніше спати

Після переводу годинника на літній час, ми повинні раніше прокидатися. Щоб це було легше робити, потрібно за тиждень почати привчати свій організм до більш раннього засинання. Тоді перевод стрілок майже не позначиться на самопочутті.

Знизити навантаження

За тиждень до переводу стрілок і приблизно ще тиждень після, варто знижувати навантаження на організм. Це стосується всіх сфер життя: як на роботі по-можливості виконувати більше легкі завдання, так і в спорті — зменшити фізичні навантаження у спортивному залі. Можливо, замінивши частину силових вправ на прогулянки на свіжому повітрі у період адаптації до нового часу.

Безумовно, позитивно вплине на більш лагідний перехід на літній час зменшення вживання кави, алкоголю. Медики рекомендують звернути увагу на харчування — старайтеся вживати менше жирної та маженої їжі, віддаючи перевагу салатам та кашам.

Не забудьте у неділю, 31 березня 2019 року, перевести годинник.