Синоптики змінили свій прогноз у довгостроковій перспективі до кінця року. Вони зробили уточнення, яка погода буде восени і на початку зими 2020 року. На їх думку, осінь і зима 2020 року будуть аномальними і на українців чекають певні кліматичні зміни.

Яка погода буде восени 2020 року: синоптики змінили свій прогноз

Високі температурні показники очікуються у вересні. До 5-6 вересня погода буде по-літньому спекотною. Далі буде зниження температури повітря на 5 ℃ градусів, приблизно до +25℃, що все одно вище норми для цього періоду. Суттєвих опадів у вересні також не передбачається.

Друга половина осені може «порадувати» несподіваним раннім снігом. Проте, через підвищену для цього періоду температуру повітря, він довго не затримається і розтане.

Яка погода буде на початку зими 2020 року: прогноз синоптиків

Взимку, на думку синоптиків, у грудні, на нас очікують невеликі морози, які будуть змінюватися відлигою і потеплінням. Будуть льодові дощі. Через відсутність повноцінного шару снігу на землі, можуть проявитися негативні наслідки – недостатньо вологи, що позначиться на врожайності наступного року.

2020 рік може стати одним з найтепліших за весь період метеорологічних спостережень. І на тлі високих температурних показників, у більшості регіонів України відчувається нестача вологи у грунті.

Запрошуємо до обговорення!