На День Святого Валентина хочеться потішити свою кохану людину. Ми шукаємо ідеї подарунків, які б сподобалися нашій другій половинці. Про подарунки існують різні прикмети і, якщо Ви в них вірите, варто ознайомитися з ними. Адже деякі подарунки не варто дарувати, щоб не спричинити зраду у подружжі або розлуку пари. Так це чи ні, людина вирішує сама

День Святого Валентина: прикмети про подарунки, які не варто дарувати — в’язані речі

Якщо пара у шлюбі, то в’язані речі будуть чудовим подарунком, який зігріє у холодну днину. А от для пари, яка ще не побралася, такий подарунок вважається поганою прикметою, бо в’язані речі приведуть до зради і розставання.

День Святого Валентина: прикмети про подарунки, які не варто дарувати — ланцюжок

Часто на свято даруються ланцюжки з різних матеріалів. Однак, як з’ясувалося, існує прикмета про цю прикрасу. Вважається, що якщо подарувати ланцюжок і він порветься, то стосункам настане кінець. Існують різні прикмети про ланцюжок. Вважається, що дарувати його може тільки близька людина.

День Святого Валентина: прикмети про подарунки, які не варто дарувати — годинник

Чудовий і стильний подарунок для чоловіка у День закоханих – годинник. Якщо він підібраний за смаком володаря, то принесе радість. Проте вважається, що такий подарунок до розлуки.

День Святого Валентина: прикмети про подарунки, які не варто дарувати — носовичок

Нібито проста річ – носовичок. Але для подарунку часто готують вишукані вироби, з вишивкою, ініціалами із незвичайно якісного матеріалу. І такий носовичок не соромно діставати на людях. Однак, вважається, що коханій людині дарувати його не можна, бо доведеться багато сліз утирати цим носовичком.

День Святого Валентина: прикмети про подарунки, які не варто дарувати — шкарпетки і спідня білизна (труси)

В радянський часи повального дефіциту на всі речі, було прийнятно дарувати чоловікам на свята шкарпетки, а у сімейній парі – і спідню білизну, труси. З’ясувалося, що це не сама вдала ідея, адже шкарпетки у подарунок вказують, що чоловік піде з дому, а труси спровокують подружню зраду.

День Святого Валентина: прикмети про подарунки, які не варто дарувати — гострі предмети

Презентувати у якості подарунку гострі предмети вважається невдалою ідеєю взагалі, а не лише на День Святого Валентина. Вважається, що такий подарунок – ножі, ножиці й інші гострі предмети, принесуть у відносини сварки, розлад і сльози.

Безліч прикмет існують з давніх часів. Вірити їм чи ні, вирішуйте самі. Але подарунок як на День Святого Валентина, так і в інші дні, повинен нести Ваші емоції і почуття до обдаровуваної Вами людини. Даруйте від щирого серця і радійте разом з коханою людиною. Прості слова ніжності і кохання в смс чи у освідчення листівках також будуть гарним подарунком, що створить святковий настрій на День всіх закоханих.