У свята і не тільки, хочеться поласувати смачним десертом. Але не завжди є час. Рецепт десерту нашвидкуруч з сиру та банану допоможе вирішити це питання. Такий десерт смакуватиме і близьким, і гостям.

Час активного приготування займає зовсім небагато часу. Щоб Ваш десерт краще смакував, його потрібно ставити у холодильник на пару годин, якщо дозволяє час.

Десерт нашвидкуруч з сиру та банану: інгредієнти

Для приготування цього десерту необхідні зовсім прості продукти, які зазвичай практично завжди є в кожної господині.

  • сир (творог) – 200 гр;
  • банан – 1 шт.;
  • чорний шоколад – 120 гр;
  • вафельний корж — 2 шт.
  • вершкове масло – 60 гр.

Десерт нашвидкуруч з сиру та банану: рецепт приготування

Десерт нашвидкуруч з сиру та банану
Сирний десерт з шоколадом та бананом буде смакувати дітям і дорослим

Як вже зазначалося, даний десерт готується дуже швидко. Але щоб він набув кращого смаку, його потрібно витримати пару годин у холодильнику.

Беремо вафельні коржі і дрібним їх на крихти. Потім кладемо в блендер і додаємо туди нежирний сир – змішуємо.

Ламаємо на шматки 100 гр шоколаду, після цього додаємо до нього вершкове масло і все це розтоплюємо. Можна розтоплювати на водяній бані, а можна – у мікрохвильовій пічці на середній потужності до отримання рідкої маси. Залишки шоколаду 20 гр кладемо у морозильну камеру. Потім до утвореної маси шоколаду з маслом, додаємо перетертий у блендері сир з вафельними крихтами.

Викладаємо частину шоколадно-сирної маси на харчову плівку, зверху кладемо почищений банан і накриваємо залишками нашої сирно-шоколадної маси і формуємо рулет.

Ставимо у холодильник для застигання приблизно на 2 години. Перед подачею на стіл, залишки шоколаду з морозилки, дрібнимо на дрібній терці і посипаємо сформований шоколадно-сирний рулет. За бажанням, можна розтопити шоколад і полити зверху наші шматочки рулету. Наш десерт готовий.

Смачного!