У лютому починається активне висівання насіння на розсаду різних рослин, які потім будуть переноситися у відкритий грунт. На момент перенесення, розсада повинна бути міцною і достатньо підрости, щоб добре перенести пересадку. Місячний календар підкаже які рослини і в які дати другої половини лютого краще висаджувати.

Посівний календар на лютий 2019 року: друга половина місяця сприятливі дні для висаджування

Місячний календар рекомендує висаджувати перець на розсаду в другій половині лютого – 24 числа.

Посівний календар радить висівати насіння помідорів для розсади з 25 по 28 лютого.

Розсаду огірків і баклажанів потрібно висівати – 24 і 25 лютого.

Насіння гарбуза на розсаду за місячним календарем потрібно висівати – 28 лютого.

Посівний календар на лютий 2019 року: на що звернути увагу при висівання розсади у лютому

Одним з важливих чинників для отримання міцної та здорової розсади буде забезпечення росточків достатньою кількістю освітлення. Тому у похмурі дні лютого потрібно забезпечити додаткове освітлення Вашої висіяної розсади.

Температурний режим також має дуже велике значення. Особливо це важливо для проростання насіння перцю і огірків. При недостатньому теплі вони просто не зійдуть. Не варто ставити ємності з насінням занадто близько до батареї, так як паростки можуть просто засохнути. Накривайте ємності з посіяним насінням склом чи прозорою плівкою, таким чином ви зробите прийнятний мікроклімат. Не забувайте періодично відкривати цей імпровізований парничок для провітрювання. Але слідкуйте, щоб не було протягів.

Полив має величезне значення для правильного проростання насіння. Старайтесь використовувати метод крапельного поливу, щоб не зашкодити першим тендітним паросткам Вашої розсади.

Усі рослини потрібно висаджувати у сприятливі дні за Місячним календарем. Окрасу наших галявин і балконів — петунію, також слід висаджувати відповідно до Місячного календаря і терміну, коли Ви хочете, щоб вона зацвіла.