Середина березня буде насичена на різні роботи як по висіванню насіння на розсаду, так і для проведення садово-городніх підготовчих міроприємств.

Посівний календар березень 2019 року для посіву рослин з 11 по 15 березня

11 березня – зростаючий Місяць у сузір’ї Тільця. Висаджуємо патісони, помідори, кабачки, червонокачанну капусту, гарбуз, огірки, бобові; плодові кущі, багаторічні квіти.

12 березня – зростаючий Місяць у сузір’ї Тільця. Сприятливий день для висадки: зелені, солодкого перецю, баклажанів, патісонів, цвітної капусти білокачанної капусти, кабачків, гарбузів; однолітніх квітів, цибулинних та бульбових квітів, плодових дерев. Окулірування (щеплення на дикій рослині глазком) дерев. Пересадка багаторічних кущів.

13 березня – зростаючий Місяць у сузір’ї Близнюків. Живлення органічними добривами рослин. Полив сходів у теплиці.

14 березня – перша чверть Місяця у сузір’ї Близнюків. Посадку не робимо.

15 березня – зростаючий Місяць у сузір’ї Рака. Сприятливий день і можна висаджувати: помідори, кабачки, солодкий перець, патісони, огірки, гарбузи, капусту білокачанну; однолітні квіти, цибулинні та бульбові квіти. В саду робимо санітарну обрізку пагонів.

Посівний календар березень 2019 року для посіву рослин з 16 по 20 березня

16 березня – зростаючий Місяць у сузір’ї Рака. Можна висаджувати салат, помідори, зелень, баклажани, червонокачанну капусту, бобові; багатолітні квіти, цибулинні та бульбові квіти. Робимо пікіровку розсади, яке вже зійшла.

17-18 березня – зростаючий Місяць у сузір’ї Лева. Посадку не робимо.

19-20 березня – зростаючий Місяць у сузір’ї Діви. Посадку не робимо. 20 березня проводимо зрошування ростків.