Весна розпочинається чудовим святом краси і ніжності – 8 березня. Це день, коли привітання у прозі і в смс, допоможуть висловити найщиріші слова кохання і захоплення жінками – мамами, бабусями, сестрами, дружинами і подругами.

Привітання з 8 березня у прозі для коханих і колег

Коли наші кохані не поряд, можна надіслати листівки з привітанням у прозі.

***

Вітаємо зі святом початком весни – Днем 8 березня! Природа прокидається і ще більше відкривається ваша краса, яка радує душе і серце, наші дорогі жінки! Нехай ваше життя буде радісним і щасливим!

***

Нехай цей чарівний день 8 березня несе щастя і радісні усмішки. Щоб усе життя тебе супроводжує сонячний настрій і святкова атмосфера навколо, моя люба дружина!

***

Кохана, бажаю тобі жити у морі жіночого щастя, плисти над землею у почуттях ніжності і краси! Нехай у твоєму житті відбувається все саме так, як хочеш цього ти!

***

Зі святом, милі дівчата. Ви прикрашаєте цей світ своєю неймовірною красою і ніжністю, піклуєтеся про все навколо, без вас життя не була б таким яскравим!

***

Вітаю вас з Жіночим днем — 8 Березня! Хай сонце в цей день сяє у вашій душі, навіть якщо на небі хмари, і не тільки сьогодні, а кожен день, а ваша душевна краса невпинно висвітлює наш оповитий мороком світ і дарує радість людям!

***

З Міжнародним жіночим днем, наші прекрасні колеги! Бажаємо вам вічної молодості і краси, великого і щирого кохання! Нехай в цей день всі чоловіки вимолюють слова захоплення вами! Зі святом весни!

***

Вітаємо наших колег зі святом весни – 8 березня! Щире поздоровлення і найкращі побажання від чоловічої частини нашого дружнього колективу! Будьте щасливими і неперевершеними!

Привітання з 8 березня в смс у прозі і у віршованих рядках

***

З 8 березня! Бажаю бути такою гарною, радісною і новою, як весна. Даруйте людям тепло і щастя. Нехай всі ваші мрії збуваються і в житті все буде легко!

***

З 8 Березня вітаю!

І в цей день тобі бажаю –

Щастя, радості, любові

І найщасливішої долі!

***

Милим жінкам сьогодні вітання!

Світла, радості і кохання!

Щоб ваші мрії збувались,

а ви – завжди посміхались!

***

Дорогі мої мамо і сестро! Вітаю зі святом весни вас, будьте красиві й улюблені, щасливі і неповторні, радійте і даруйте радість, розквітає по-весняному — адже немає межі досконалості!

***

З головним святом весни вас, милі наші жінки! Бажаємо багато квітів, посмішок, гарного настрою і всього, що несе вам щастя і радість. Залишайтеся такими ж надзвичайними і карколомними красунями.

***

Милі, неймовірні і весняні наші жінки! Безмежного щастя, бадьорості і невгамовної енергії! Ми любимо і шануємо вас безмежно!