Щорічно 14 жовтня відзначається світлий день — Покрова Пресвятої Богородиці. На це свято існують свої традиції відзначання. Також, дівчата і жінки моляться Богородиці, тому що цього дня молитив мають велику силу. Також на Покрова Пресвятої Богородиці прийнято відсилати привітання дорогим серцю людям. Побажання життєвих благ і радості душі, негасимої віри і доброї надії, ще більше зблизять рідних людей.

Привітання у прозі на Покрова Пресвятої Богородиці 14 жовтня для дорогих людей

За традицією, зранку треба прийняти участь у святковій службі в Церкві. А після відвідування Божого храму, можна надіслати теплі словапривітання на Покрова. Можна скористатися готовими текстами, а можна написати самостійно те, що йде від самого серця.

***

Щиро вітаю зі святом Покрова Пресвятої Богородиці! Нехай мир до тебе буде привітним і добрим. Нехай кожен день приносить відчуття щастя і відчуття повноти життя, хай кожна справа буде благом для тебе і твоїх рідних! Бажаю, щоб усі твої молитви були почуті, щоб Пресвята Богородиця відводили від тебе недуги і горе!

***

Нехай Покров Пресвятої Богородиці принесе чистоту і надію у Вашу домівку! Бажаю знайти укриття від життєвих бур і негараздів під Божим покровом! Щиро бажаю жити праведно і щасливо, щоб завжди у Вашому серці були доброта і віра. Нехай злагода і мир завжди будуть у Вашій сім’ї!

***

Вітаю з Благодатним, світлим днем Покровом Пресвятої Богородиці! Хай Ваші молитви будуть почуті, хай Вас і Ваших близьких ніколи не підводить здоров’я і віра у світле майбутнє! Зі святом!

 

Привітання в смс текстах на Покрова Пресвятої Богородиці 14 жовтня

***

Бажаю, щоб Пресвята Богородиця берегла Вас від нещастя і зла! Хай кожен день дарує віру і надію! Вітаю зі святом Покрова Пресвятої Богородиці!

***

Вітаю зі світлим святом Покрова! Нехай Пресвята Богородиця береже Вас від болю і страждань. Бажаю, щоб Ваша віра була міцна, душа чиста, а молитви – щирими. Бажаю щастя вдома, достатку і благополуччя. Нехай мирними, благими і радісними будуть Ваші дні!

***

Вітаю всіх зі святом Покрова! Нехай світло життя, любові і добра завжди буде присутнім у ваших серцях! Живіть з вірою у Бога, у чудеса і ніколи не втрачайте надії на краще. Бажаю вам, щоб на святий Покров усі біди і нещастя залишилися у минулому, а попереду на вас чекали благополуччя і радість!

***

Вітаю зі святом Покрова Святої Богородиці! Всім серцем бажаю жити у мирі, де панує любов і править доброта. Бажаю ніколи не стикатися з ненавистю і зрадою, бажаю, щоб кожен день залишав радість і надію у душі. Нехай Пресвята Діва береже тебе і твою сім’ю від усякого лиха і недоброго ока. Зі святом!

Запрошуємо до обговорення!