Вже досить скоро прийде наступний, Новий 2021 рік. Хто тотемна тварина року за східним календарем, розповіли астрологи. Також, вони розповіли який колір одягу вибрати для святкування в новорічну ніч

Новий рік 2021: тотемна тварина року

За східним гороскопом тотемною твариною прийдешнього 2021 року буде Білий Металевий Бик. Ця тотемна тварина принесе в цей рік потужну і неприборкану енергію. Білий Металевий Бик принесе великі, а головне – різкі зміни. Тому протягом року треба намагатися діяти спокійно і обережно. Правління цієї тотемної тварини розпочнеться з 12 лютого 2021 року.

Рік Бика буде присвячений роботі над собою, професійній сфері і роботі над стосунками. Все, що буде напрацьовано у 2021 році, у ще більшому розмірі повернеться до Вас у майбутньому. Тотемна тварина 2021 року – Білий Металевий Бик прихильний до відповідальної і чесної поведінки.

У бізнесі і фінансах 2021 рік очікується сприятливим, адже Бик достойний і надійний партнер. Успіх у фінансовій сфері буде залежати тільки від бажання і вміння працювати, і наполегливості в роботі. Проте слід пам’ятати, що Бик віддає перевагу консерватизму і дуже неохоче залучає зміни у життя.

Щодо особистого життя — цей рік не такий однозначний, тому що Бик віддає переваго самотності і дуже складно йде на нові контакти, йому складно пускати нових людей у своє життя. Зате сімейне життя буде радувати подружжя гармонійними стосунками і спокоєм.

Астрологи рекомендують не сподіватися побачити яскраві емоції від Бика, тому що стриманий характер цієї тотемної тварини, робить досить складним відкритий прояв емоцій. Якщо тиснути, тоді можна отримувати вибух емоцій, на які ніхто не сподівався. Тому слід подумати, чи варто провокувати емоційне відкриття Бика.

Новий рік 2021: який колір вибрати для святкування в новорічну ніч

Східний гороскоп велике значення приділяє кольору, тому важливо зустріти Новий 2021 рік у вбранні правильного кольору. Тому що, якщо прогадати з вибором святкового наряду, то можна відлякати удачу.

Який колір на новорічну ніч залучить удачу. Найкращі кольори, щоб зустрічати прийдешній Новий рік 2021 –

білий, сірий або сріблястий

Ці три кольори символізують стихію тотемної тварини року — метал.

Білий колір одягу на новорічну вечірку варто вибрати тим, хто планує веселощі з великою кількістю близьких людей поруч.

Якщо новорічна ніч планується провести новорічну ніч в спокої і на самоті або так само, як звичайний рядовий день, то краще надягти сірий одяг.

Срібні прикраси і сріблястий одяг — вибір тих, хто захоче справити на оточуючих сильне і незабутнє враження. Можна вдягати такий одяг на корпоративи.

Чорний колір для новорічної вечірки

Астрологи вважають цей колір ідеальним для зустрічі Нового року 2021 для тих людей, які вважають, що попередній – 2020 рік, закінчується погано, з низкою проблем. Фахівці вважають що чорний колір одягу у новорічну ніч допоможе очистити ауру від поганих спогадів і вступити у Новий рік оновленим і натхненним.

Зелений або жовтий колір

Прийдешній рік Бика потребуватиме багато сил і енергії, тому зустрічати новий рік у зеленому буде доречно. Тому що він додає впевненості у собі і насичує організм творчою енергією.

Жовтий колір

Як альтернатива або підсилення зеленого. Він допоможе тим, хто закінчує поточний рік у поганому настрої. Жовті відтінки одягу покращають емоційний фон.

Всі кольори, які було перераховано вище, можна комбінувати в одязі, доповнювати один одного різноманітними деталями.

Аксесуари на Новий Рік 2021: найвдалий варіант – це прикраси із срібла, платини і мельхіору.

Каміння Новий Рік 2021: талісманами на новорічну ніч і на кілька днів потому, стануть місячний камінь, аквамарин, аметист, яшма, гематит, обсидіан, опал, білий кварц.