Багато жінок, особливо тих, хто шукає свою другу половинку, задають собі питання, який партнер Вам більше підходить? Це складне питання і психологічний тест з малюнком може дати Вам підказки. Якщо Ви перебуваєте у шлюбі, Ви можете пройти цей психологічний тест і порівняти свої відчуття і відповіді тесту.

Подивіться на малюнок і оберіть той, який більше припав Вам до душі.

Психологічний тест, який партнер Вам більше підходить?
Потрібно обрати малюнок тесту, який найбільше сподобався

Психологічний тест, який партнер Вам більше підходить, малюнок 1 – лев-красунчик

Якщо Ви обрали перший малюнок тесту, там де Лев-красунчик, це означає, що ви жадаєте сильних і яскравих емоцій. Тому, скоріше за все, Вам підійде партнер – епатажний, яскравий і неординарний. Вам потрібен чоловік, який у будь-який момент може повезти Вас на море, чи у далекі гори, чи ще кудись – неважливо: аби разом, аби спонтанно. Поряд з Вами потрібна людина, яка щодня буде Вас дивувати і причаровувати все більше.

Психологічний тест, який партнер Вам більше підходить, малюнок 2 – мудрий лев

Тест на ідеальний тип свого чоловіка вказує, що Ви цінуєте духовність. Тому в людині, яка знаходиться поряд з Вами, повинно бути духовне, розумне і навіть мудре відношення до світу. Вам потрібен спокійний і розважливий супутник по життю. Ваш чоловік повинен постійно рухатися вперед, розвиватися і весь час осягати нові грані буття. Бо саме це Ви робити і хочете поділяти такі ж погляди з коханим. Ви обоє повинні бути філософами по натурі і допитливими натуралістами.

Психологічний тест, який партнер Вам більше підходить, малюнок 3 – лев з крилами

Вибір малюнку 3 тесту — лев з крилами говорить про те, що Ви потребуєте надійного чоловіка, котрий міцно стоїть на своїх ногах. Він точно знає чого хоче і багато чого вже досяг у своєму житті. Для Вас важливо, щоб Ваш чоловік мав честолюбні плани і прагнув зайняти якомога краще місце під сонцем. Ви ж хочете бути його музою, його натхненням — тим, хто надихає цього героя на подвиги і на нові звершення.

Психологічний тест, який партнер Вам більше підходить, малюнок 4 – лев-король

Лев-король у виборі малюнку тесту означає, що Ви хочете пов’язати своє життя зі статусним чоловіком, який вже має гарні статки і живе у розкоші. Ви хочете бачити у своєму обранці володаря і короля: того, хто завжди впевнений у своїй правоті, сміливо дивиться в майбутнє і не боїться тягаря влади. Він спокійний і впевнений у своєму царській величі.

Психологічний тест, який партнер Вам більше підходить, малюнок 5 – лев-захисник

Жінка, яка обрала малюнок 5 психологічного тесту, бачить свого ідеального чоловіка – захисником, за яким Ви можете сховатися, як за кам’яною стіною. Він повинен захищати Вас від усіх життєвих негараздів, Вашою гаванню спокою.

Психологічний тест, який партнер Вам більше підходить, малюнок 6 – сімейний лев

Для Вас найважливіше, щоб у Вашого чоловіка на першому місці серед всіх цінностей була сім’я. Тест на ідеальний тип свого чоловіка говорить, що Ваш супутник по життю повинен бути зразковим батьком і чоловіком, який може і роботу робити, і від друзів відмовитися — і все це заради сім’ї.