Українська Православна Церква проводить онлайн службу 29 березня 2020 року о 10-00 ранку. Побачити її можна на кількох інтернет ресурсах. Молитва проти коронавірусу може читатися вдома. УПЦ закликає своїх прихожан вірити у Спасителя і залишатися людяними

УПЦ проводить недільну онлайн службу

Митрополит Православної церкви України Епіфаній, вперше проведе недільне богослужіння без віруючих. Ви маєте можливість приєднатися до молитви за допомогою онлайн-трансляції о 10 годині ранку.

Помолитися разом можна на ресурсах:

Facebook-сторінка Православної церкви України

На особистій сторінці у Фейсбук митрополита Епіфанія

На Ютуб сторінці Православної церкви України

Ресурс Ютуб дозволяє переглянути й інші богослужіння на сторінці ПЦУ. Для цього варто підпсиатися на сторінку, натиснувши дзвіночок. Таким чином буде приходити повідомлення, коли будуть проходити оналайн трансляції.

Молитва проти коронавірусу

«Молитва під час пошесті згубної (епідемії)

Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей.

Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх.

Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь.»