Кожного місяця існують дні з величезним енергетичним потенціалом. Коли ми знаємо точні дати Днів сили, то можемо більш ефективно використати їх потенціал для покращення свого життя.

Дні сили: 3 березня

Місяць у сузір’ї Водолія надасть рішучості, свободи дій, віри та оптимізму. Сьогодні Вам необхідно переглянути свої бажання і саме сьогодні почати діяти. Зорі не радять втручатися у чуже життя і давати поради. Краще 3 березня займатися собою, своїм розвитком, спілкуватися з друзями та приємними для Вас людьми.

Дні сили: 6 березня

Новий Місяць у сузір’ї Риб – це вважається магічним днем, котрий може допомогти змінити життя. В цей день можна позбутися боргів, вирішити давні проблеми. Не потрібно чекати на слушний час – 6 березня буде сприяти саморозвитку і новим змінам.

Дні сили: 7 березня

День потужної енергетики, який принесе багато змін. Ви можете зненацька побачити зовсім в іншому світлі старі речі (істини, знання), які здавалися Вам непорушними. Може бути одкровення, що примусить інакше глянути на своє життя і свої бажання. Зорі вважають, що це будуть позитивні зміни.

Дні сили: 12 березня

Зростаючий Місяць буде сприяти фінансовій сфері, буквально кожна справа буде приречена на успішне завершення. В цей день зорі радять ризикувати, бо Ви відчуєте підтримку Всесвіту.

Дні сили: 19-20 березня

Хороші дні для урегулювання сімейних конфліктів, налагодження стосунків та діалогів. Тому в ці дні рекомендовано відкрито вести діалог з родичами, можна дискутувати з дітьми на всі болючі теми, буде продуктивне спілкування зі старшими членами родини.

При цьому, Ви можете відчути негативні емоції від ситуацій, які Вам не подобаються. Зорі радять переглянути своє відношення до них, щоб знайти компроміс і стати щасливіше.

Дні сили: 26-27 березня

В кінці березня ці дні будуть чудовими для навчання, саморозвитку та особистісного зростання. Місяць вступить в аспект з Юпітером, що дозволить реалізувати будь-які, навіть найсміливіші і ризиковані плани. Зорі вважають цей період чудовим часом для розстановки пріоритетів, аналізу та поставники нових цілей у житті. В цей час добре змінювати роботу, проводити операції з нерухомості, переїжджати, проводити важливі перемовини – все відбудеться максимально успішно для Вас.

Щоб потенціал днів сили спрацював, безумно, для цього потрібно прикласти зусилля і тоді Всесвіт буде допомагати.