Поради на кожен день місяця, якій дає Місячний календар кімнатних рослин на липень 2020 року, допоможуть краще доглядати за квітами. Адже календар враховує фазу Місяця, знак Зодіаку, в якому він перебуває і як це впливає на рослини. Саме тому догляд за місячним календарем буде більш ефективним і корисним для кімнатних рослин.

Місячний календар кімнатних рослин на липень 2020 року: фази Місяця

Фази Місяця у липні:

  • зростаючий з 1 по 4 липня;
  • Повний (Повня) 5 липня;
  • спадаючий з 6 по 19 липня;
  • народження Нового Місяця – Молодик 20 липня;
  • зростаючий з 21 по 31 липня.

Заборонені дні для маніпуляцій з рослинами у липні 2020 року: 5, 19, 20 і 21 липня.

Місячний календар кімнатних рослин на липень 2020 року: поради на кожен день з 1 по 10 липня

1 липня: зростаючий Місяць у сузір’ї Скорпіоні – Дні Листа

Скорпіон – це плодючий знак Зодіаку, тому варто займатися посадкою і пересадкою кімнатних рослин. Сузір’я Скорпіона допомагає рослинам рости і розвиватися.

2 і 3 липня: зростаючий Місяць знаходиться у знаку Стрільця – Дні Плода

Знак Стрільця – це малопродуктивний знак Зодіаку. Фахівці рекомендують розпушувати землю у горщиках і можна проводити підживлення коріння рослин. Якщо погода сприяє, тоді можна виставити квіти на свіже повітря в тінь – це корисно для правильного розвитку і зростання.

4, 5 і 6 липня: Місяць перебуває у сузір’ї Козерога

5 липня – Повний Місяць, ніякі роботи не проводимо і даємо відпочити рослинам.

4 і 6 липня за необхідності можна провести помірний полив кімнатних рослин.

7 і 8 липня: Місяць знаходиться у спадаючій фазі у знаку Водолія – Дні Квітки

Сприятливі дні для догляду рослин з міцним стовбуром і добре розвиненою кореневою системою. Їх варто поливати, обприскувати листя, щоб прибрати з нього пил і бруд.

9 і 10 липня: спадаючий Місяць перейшов у сузір’ї Риб – Дні Листа

Знак Зодіаку Риби – це плодючий знак Зодіаку. Квітам, які готуються до цвітіння, можна проводити мінеральне підживлення. Фахівці не радять пересаджувати і обрізати, тому що великий ризик пошкодити пагони і занести інфекцію.

Місячний календар кімнатних рослин на липень 2020 року: поради на кожен день з 11 по 20 липня

11, 12 і 13 липня: Місяць спадає, перебуваючи у знаку Овна – Дні Плода

Овен – це не плодючий зодіакальний знак, тому краще мінімально турбувати кімнатні рослини. Лише за необхідності, якщо рослина надто пересохла, можна здійснювати помірний полив.

14 і 15 липня – спадаючий Місяць знаходиться у сузір’ї Тільця — Дні Кореня

Знак Тільця — плодючий знак Зодіаку – чудовий час по догляду за кімнатними рослинами. В ці два дні можна проводити будь-які маніпуляції з рослинами з одним застереженням. Не варто пересаджувати і розпушувати грунт у коріння квітів.

16, 17 і 18 липня: Місяць у спадаючій фазі у знаку Близнюків – Дні Квітки

Знак Близнюків – це неплодючий знак Зодіаку. Фахівці не рекомендують проводити роботи з екзотичними і рідкими видами рослин. Наприклад, не варто турбувати орхідею. В ці три дні слід приділити увагу в’юнким рослинам, які потребують опори. Для них добре проводити полив, розпушування або обприскування листя.

19, 20 і 21 липня – Молодик у сузір’ї Рака

Під час народження Нового Місяця, на Молодик – 20 липня, рослини вкрай вразливі. Тому Місячний календар кімнатних рослин на липень 2020 року не рекомендує турбувати квіти в ці три дні.

Місячний календар кімнатних рослин на липень 2020 року: поради на кожен день з 21 по 31 липня

22 липня: Місяць починає зростати у знаку Лева – Дні плода

Знак Лева – непродуктивний знак Зодіаку. В такий день рослини складно розвиваються, тому не варто садити і пересаджувати їх. Можна підживляти і боротися з шкідниками кімнатних рослин.

23 і 24 липня: зростаючий Місяць переходить у сузір’ї Діви – Дні кореня

Сузір’я Діви, згідно місячного календаря, це зодіакальний знак середньої плодючості. В ці дні флористи можуть приділити час догляду за фікусами. У рослин слід протерти листя, щоб воно було без пилу і бруду.

25 і 26 липня: Місяць продовжує зростати вже у знаку Терезів – Дні Квітки

Сузір’я Терезів –  це знак середньої плодючості. Можна купувати рослини, які залучають в домівку багатство і статки. Також ті кімнатні рослини, які покращують мікроклімат у домівці.

27 і 28 липня: – зростаючий Місяць у сузір’ї Скорпіона – Дні Листа

Знак Скорпіона – плодючий знак Зодіаку, це сприятливі дня для заміни частини грунту, тому що якісний грунт — це запорука розвитку кімнатних рослин. Корисні домішки можна приготувати самостійно, а можна придбати у спеціалізованих крамницях.

29, 30 і 31 липня –Місяць продовжує зростати у знаку Стрільця – Дні Плода

Знак Стрільця – малопродуктивний знак Зодіаку. В останні дні липня флористи можуть займатися доглядом за примхливими квітами, підживлювати. Також, ці три дні наприкінці липня сприятливі для придбання кімнатних рослин, які покращують енергетику житла та залучають жіноче щастя.