Доглядаючи за рослинами, ми створюємо затишок у нашій оселі. Багато дизайнерів вважають вазони з живими квітами – найкращим оздобленням житла. Місячний календар кімнатних рослин на січень 2020 року з 12 по 23 число, допоможе зробити цей догляд більш продуктивним і ефективним

Місячний календар кімнатних рослин на січень 2020 року з 12 по 17 число

12 і 13 січня: спадаючий Місяць у знаку Лева. Фахівці радять у ці дні квітникарям займатися справами, не пов’язаними безпосередньо з доглядом за квітами. У неділю і понеділок можна прогулятися по магазинах, щоб вибрати нові горщики або інші аксесуари квітів.

14 і 15 січня: спадаючий Місяць у сузір’ї Діви. В такі дні всі рослини добре приживаються на новому місці, тому місячний календар на січень радить пересаджувати молоду поросль, висівати насіння квітів і пересаджувати ті квіти, яким вже стали замалими їх горщики.

16 і 17 січня: спадаючий Місяць перейшов у знак Терезів. Вплив цього сузір’я буде позитивним для посіву та посадки будь-яких квітів — однорічних, багаторічних, в’юнких, бульбоцибулинних.

Місячний календар кімнатних рослин на січень 2020 року з 18 по 23 число

18 і 19 січня: спадаючий Місяць перебуває у сузір’ї Скорпіона. Фахівці не радять проводити роботи по пересадці квітів через високий ризик пошкодити кореневу систему. Також, щоб уникнути появи плісняви і паразитів у ґрунті, треба відмінити полив на ці 2 дні.

20 і 21 січня: спадаючий Місяць у знаку Стрільця. Сприятливі дні для посадки квітів трав’янистого типу, тобто таких, які не квітують. Добре буде доглядати за кактусами, які можна полити у невеликій кількості.

22 і 23 січня: спадаючий Місяць у знаку Козерога. Місячний календар кімнатних рослин на січень радить виконувати роботи з надземними частинами рослин. Але категорично не рекомендується працювати з корінням. Ці два дні сприятливі для замочування насіння, а також висівати однолітні квіти.