Кімнатні рослини створюють затишок в домівці. Вони потребують певної уваги по догляду. Місячний календар кімнатних рослин на січень 2020 року з 1 по 11 число підкаже відповідні дні для правильного догляду

Місячний календар кімнатних рослин на січень 2020 року з 1 по 6 число

1 січня: зростаючий Місяць у сузір’ї Риб, день вважається вдалим для догляду за рослинами. Можна розпушувати землю і горщиках, пересаджувати квіти.

2, 3 і 4 січня: зростаючий Місяць у знаку Овна. Господині можуть розпушувати землю, обрізати зайві пагони і прибирати сухе листя з гілочок деревовидних рослин. Місячний календар вважає, що буде вдалою обробка від паразитів.

5 і 6 січня: зростаючий Місяць у сузір’ї Тільця. Астрологи вважають ці два дні вдалими для замочування насіння, розсаджування молодої порослі, пересадки квітів і внесення підживлення для кімнатних рослин, які готуються до цвітіння. У ці дні можна також садити цибулинні багаторічники.

Місячний календар кімнатних рослин на січень 2020 року з 7 по 11 число

7 і 8 січня: зростаючий Місяць у знаку Близнюків. В ці два дні буде добре доглядати за в’юнкими рослинами, ставити підпорки. Також, потрібно потурбуватися про додаткове джерело освітлення, щоб забезпечити рослинам рівномірне зростання і розвиток.

9 січня: зростаючий Місяць у сузір’ї Рака. Можна виконувати все необхідне по догляду за кімнатними рослинами – полив, розпушування, підживлення.

10 січня: Повний Місяць. Місячний посівний календар не радить проводити роботи по догляду за рослинами, щоб не нашкодити їм.

11 січня: спадаючий Місяць у сузір’ї Рака. Позитивний день для необхідних маніпуляцій по догляду за рослинами. Полив можна замінити обприскуванням листя кімнатних рослин.