Середина травня 2020 року – період активного догляду за кімнатними рослинами, коли можна пересаджувати, оздоровлювати, підживлювати наших квітучих улюбленців. Поради, який дає місячний календар догляду за кімнатними рослинами, допоможе зорієнтуватися, які роботи краще виконувати у проміжок з 11 по 19 число останнього весняного місяця.

Місячний календар догляду за кімнатними рослинами на травень 2020 року з 11 по 14 число

11 і 12 травня: Місяць спадає, перебуваючи у знаку Козерога

Знак Козерога — це знак середньої плодючості: Дні кореня

В ці два дні не варто проводити маніпуляції з корінням кімнатних рослин, а от всі інші робити по догляду – прийнятні. Можна прищипувати фікуси, поливати, протирати листя від пилу і бруду.

13 і 14 травня – спадаючий Місяць у сузір’ї Водолія

Сузір’я Водолія — це не плодючий знак Зодіаку: Дні Квітки

У ці дні краще не турбувати рослинами. Можна проводити захист від шкідників і хвороб. Можна обприскати квіти, а також готувати для заміни грунт.

Місячний календар догляду за кімнатними рослинами на травень 2020 року з 15 по 19 число

15, 16 і 17 травня: спадаючий Місяць у знаку Риб

Знак Риб – це плодючий знай Зодіаку: День квітки

Сприятливі три дні для пересадки, прищипування, висаджування нових рослин. Тропічним кімнатним рослинам можна провести теплий душ, щоб очистити листя від пилу і бруду.

18 і 19 травня: Місяць спадає у сузір’ї Овна

Знак Овна – не плодючий знак: Дні Плода

Поєднання спадаючого Місяця з Овном не сприятливий час для росту і розвитку рослин, тому не потрібно пересаджувати і садити кімнатні рослини. В ці два дні можна помірно поливати і розпушувати верхній шар грунту у горщиках, щоб забезпечити доступ кисню до коренів.