Неймовірна новорічна ніч 2019 невпинно наближається і буде доречним прочитати рекомендації щодо вибору вбрання і макіяжу для святкової вечірки. 2019 рік буде роком Жовтої Земляної свині. Тому потрібно буде використати відтінки жовтого, коричневого, бежевого, гірчичного кольорів. Чудовою буде ідея використати золотавий чи інші блискучі кольори.

Новий рік 2019: як підібрати одяг, взуття та аксесуари

Новий рік 2019: стильні сукні
Обирайте сукні за кольором і зручністю

Якщо Ваш одяг буде інших кольорів, ніж ми радили, не біда, ви можете компенсувати це аксесуарами.

Жовтий шарф чи шийна хустинка, намисто з бурштину чи золота, шпилька для волосся і тильний пояс відповідного кольору – стануть чудовим доповненням новорічного образу з урахуванням кольорів Жовтої Свині.

Взуття дуже важливо підбривати дуже прискіпливо. Пам’ятаємо, що новорічна вечірка зазвичай триває до ранку, тому зверніть увагу на те, що буде на Ваших ногах. Обирайте взуття яке буде не тільки стильним, але й зручним. Щоб воно не натирало ноги, якщо будуть шнурки, щоб вони не розв’язувались. Якщо у вас будуть туфлі на високих підборах, можете підготувати на зміну ще пару більш зручного взуття, наприклад, балетки. Їх можна буде взути у другій половині ночі, яка буде ще більш демократичною та розкутою.

Новий рік 2019: макіяж та манікюр

Для новорічної віче ріки підійде яскравий макіяж, з використання блискіток. Тіні «Металик», з ефектом мерехтливих зірочок. Різні блискітки, гліттери й усе, що надає яскравого та блискучого вигляду шкірі.

Новий рік 2019: святковий макіяж
Шик та блиск у святковому макіяжі в ніч Нового ріку 2019

Нігті також можуть мати усю палітру кольорів жовтого та золотистого. Можна додати стрази та блискучі камінці.

Новий рік 2019: яскравий манікюр
Святковий манікюр може бути різноманітний. Використовуйте золисті відтінки

Важливо пам’ятати, хоча Жовта Земляна Свиня й любить шик та золото, в неї досить витончений смак. Тому тримайте рівновагу і не зробіть свій новорічний імідж вульгарним.

Жовта Земляна Свиня любить блиск, який гармонічно поєднаний у цілісному образі.