Всього день залишився до святкування Нового 2019 року. Погода в цьому році дарує нам справжнє зимове свято. По всій Україні метеорологи прогнозують сніг та легкий морозець для підняття тонусу.

Погода у Новорічні свята 2019: передноворічний день

30 грудня по всій Україні хмарно. В окремих областях таких як Дніпровська, Полтавська, Житомирська очікується невеликий сніг і температура до -5° С.

В Києві і області 30 грудня хмарно, опади не очікуються. Температура повітря до -2° С.

31 грудня, в останній день 2018 року, також по всій країні буде хмарно і сніжитиме. Температура у північних та центральних областях -3° С… до -7°С.

В столиці  і області очікується невелички сніг та мороз від -1° С… до -3°С.

Погода у Новорічні свята 2019: 1 січня

В новорічну ніч метеорологи обіцяють нам чудову погоду для святкування – в міру морозно, з подекуди легким сніжком. Температура повітря буде коливатись від -4° С… до -7°С.

В перший день Нового 2019 року по всій країні місцями буде прояснення та дехто зможе побачити вже трохи підзабуте сонечко. Стане трішки тепліше. Вдень 1 січня 2019 року в Києві та області температура буде коливатись від 0° С… до -2° С.

Так температурні показники, які прогнозують синоптики, оптимальні для проведення свят як вдома, так і для прогулянок на дворі. Особливо у Новорічну ніч.

Зичимо Вам щастя і здоров’я і нехай ніяка погода не змінить Вашого святкового настрою!