Українці готуються до зустрічі Нового, 2019 року, і вже з’ясовують, який одяг та аксесуари можна одягати у святкову ніч. Новий 2019 рік за східним календарем буде роком Жовтої Свині. Тому, експерти радять прикрашати будинок, підібрати вбрання згідно вподобань хазяйки Нового, 2019 року.

Новий рік 2019 вибір кольору вбрання для святкової ночі

Рік Жовтої Свині змінює рік Жовтої собаки, тому домінуючий колір на наступаючий 2019 рік залишається – жовтий. Астрологи попереджають, що хоча колір один, але характер у цих тварин зовсім різний.

Підбираючи святковий одяг на новорічну ніч 2019, окрім жовтого, можна використовувати коричневий, зелений та золотистий відтінки, тому що ці кольори відносяться до природних. Не потрібно використовувати всі кольори одразу, достатньо буде скомбінувати 2-3 кольори.

Стилісти вважають, що вдалим вибором буде гірчичний колір – це відтінок жовтого, але більш спокійної гами. Тим, хто хоче стати центром уваги новорічної вечірки, можна надіти золотисте вбрання, яке саме по собі буде і нарядом, і аксесуаром. Тим, хто віддає перевагу класиці, можна одягти «маленьке чорне плаття», відтінивши його яскравими аксесуарами.

Новий рік 2019 вибір аксесуарів та макіяжу

Наступаючий 2019 рік буде роком Жовтої Свині. Ця тварина знаходиться під заступництвом Землі і бажано вибирати прикраси з натуральних матеріалів, але не біжутерію. Для того, щоб 2019 рік був фінансово вдалим, астрологи рекомендують надіти золоті прикраси. Платина приверне у сім’ю благополуччя і удачу, а срібло буде залучати енергію та силу.

Новорічний макіяж не повинен бути занадто яскравим. Потрібно використовувати пастельні, спокійні відтінки, які підкреслять природність.