Новорічних клопотів все більшає і  важливо звернути увагу на те, як правильно прикрасити ялинку, щоб в оселю прийшли радість та удача.

На Новий рік 2019 як прикрасити ялинку: чим не можна наряджати лісову красуню

Побиті ялинкові прикраси не можна вішати на дерево. Вважається, що розбита іграшка несе негативну енергетику. Тому, якщо на прикрасі є зколи, подряпини, чи вона трошки надбита, ні в якому разі їй не місце у цю новорічну ніч на Вашій ялинці. Розбиті новорічні іграшки, як и надбитий посуд, як магніт притягають проблеми і негаразди у сім’ю. Тому Вам заздалегідь треб перевірити всі прикраси і ті, які мають хоч маленькі пошкодження, треба викинути.

Іграшки чорного кольору. Новий рік вважається веселим сімейним святом і 2019 — не виключення. Тому астрологи не рекомендують використовувати для прикрашання новорічної красуні іграшки чорного кольору, бо вони несуть важку енергетику.

Прикраси у вигляді тварин. Символом наступаючого Нового року 2019 буде Жовта Земляна Свиня. Тому небажано, щоб на ялинці були присутні фігурки інших тварин, бо вони можуть не потоваришувати з господинею року і вона образиться на Вас. Можете вішати різноманітні варіанти свинок.

Матові однокольорові шари. Вважається, що такі ялинкові прикраси мають слабу енергетику, тому езотерики радять віддати перевагу яскравим кулькам, які створять в будинку позитивно енергетику і святкову атмосферу.

На Новий рік 2019 як прикрасити ялинку: якими іграшками потрібно прикрашати лісову красуню

Цей рік буде роком Жовтої Земляної Свині і потрібно обирати те, що стане їй до вподоби.

Для прикрас ялинки цього року потрібно обирати іграшки жовтого, зеленого, золотого чи помаранчевого кольору – вони несуть позитивну енергетику і притягують у вашу оселю благополуччя та багатство.

Іграшки сріблястого кольору. Якщо у вашому будинку у минаючому році були чвари та конфлікти, обов’язково на ялинку потрібно повісити іграшки срібного кольору. Вони допоможуть прибрати негатив і відновити спокійну, сімейну атмосферу.

Покровителька 2019 року – Земля. Тому, якщо на ялинку повісити іграшки природних кольорів – бежеві, зелені, голубі – це посилить енергетику новорічного дерева і допоможе притягнути до оселі удачу, щастя та благополуччя.

Гірлянда. Обов’язково потрібно повісити на ялинку вогники, яскравий пухнастий дощик, мішуру. Ваша новорічна красуня повинна бути яскравою та красивою, тоді наступаючий Новий рік 2019 стане для Вас вдалим, багатим на позитивні емоції і нові враження.