Вже не за горами Випускний 2019 року. Всі готуються до святкування: підбираються сукні, продумуються аксесуари і манікюр і, звичайно, дівчата підбирають зачіски для завершення свого образу на випускний вечір 2019. Варіанти модних зачісок з фото на Випускний 2019 року можуть підказати, який стиль укладання волосся буде найбільш вдалим саме для Вас і для Вашого образу.

Випускний 2019 модні зачіски для довгого волосся, фото: світові тренди у зачісках

Випускний вечір зі школи – це неймовірна подія у житті юної дівчини, адже він буває лише раз у житті. І тому кожна дівчина намагається створити свій неповторний образ, щоб він запам’ятався на все життя.

Обираючи зачіску, макіяж, манікюр, Ви повинні пам’ятати, що головне – це сукня. А все інше – це доповнення до неї і завершення образу. Зачіска та макіяж повинні зробити Ваш стиль завершеним.

Модні світові тренди в зачісках 2019 року включають в себе різноманітність плетених стилів, поворотів і підборів волосся у високу зачіску.

Пропонуємо розглянути деякі з найбільш стильних, найбільш бажаних зачісок випускного вечора 2019.

Випускний 2019 модні зачіски для довгого волосся, фото: варіанти зачісок

Плетіння коси з елементами легкої недбалості, зверніть увагу на повороти плетіння

Випускний 2019 модні зачіски для довгого волосся, фото
Плетіння починається з верхньої точки голови, підхоплюючи пасма по всій довжині

Осбиливість цих зачісок — ефект недбалості плетіння, який надає образу дівчини свіжості та відчуття дитячої безпосередності. Макіяж бажано виконати у пастельних тонах, щоб акцентувати увагу на сукні та зічісці.

Зачіска Косички у комбінації з розпущеним волоссям

Випускний 2019 модні зачіски для довгого волосся, фото
Варіант зачіски з розпущеним волоссям, що зафіксовано трьома плетіннями

Цікавий варінат зачіски на Випускний 2019. Особливість цієї зачіски в тому, що за допомогою трьох косичок, зібраних у пучок, Ви фіксуєте хвіст, а все волосся залишається вільним. Щоб додати стильного вигляду зачісці, вільне волосся потрібно зробити крупними локонами — це додасть об’єму та довершеності.

Зачіска на Випускний 2019 з косичкою, зібраною в хвіст

Випускний 2019 модні зачіски для довгого волосся, фото
Випущене пасмо волосся додасть романтики Вашому образу

Плетіння починається зверху голови і проходить по всій довжині волосся. Збиіраємо волосся і легкий хвіст, а на лобі — випускаємо пасмо, щоб додати романтичності образу. Роблячи таку зачіску, доведеться скористатися засобами фіксації волосся, але робіть це обережно, щоб не переобтяжити його.

Важливий елемент будь-якої зачіски у 2019 році, коли збираємо волосся у хвіст — пасмом волосся закриваємо резинку, яка тримає хвіст.