Джинси вважаються найпопулярнішим одягом у світі, що не дивно, оскільки вони практичні, універсальні та не потребують особливого догляду. Залежно від обраної моделі Ви можете створити як святковий вигляд, так і повсякденний вигляд, а деякі моделі можна використовувати для офісного стилю. Модні джинси 2020 від світових Домів Моди допоможуть обрати саме свій стиль, який найбільше Вам пасує.

Модні жіночі джинси 2020 — джинси-бойфренди

У сьому світі продовжують панувати джинси-бойфренди. В прийдешньому році вони залишаються фаворитами у гардеробі багатьох дівчат і жінок через свою зручність. Головна відмінність цього стилю джинсів – відсутність вишивки, стразів, аплікацій. Такі джинси повинні доьре сидітиЮ вони прямого крою і не повинні «облягати» Вашу фігуру.

Модні джинси 2020
Невимушений і зручний стиль — джинси бойфренди

Модні джинси бойфренди у 2020 році можуть вдірізнятися за кольором — на теплу пору року варто віддавати перевагу блакитним або світло-синім відтінкам. На холодну пору кращевіддавати перевагу темним відтінкам.

Модні джинси 2020
В холодну пору року краще носити джинси-бойфренди темного кольору

Фасон джинсів-бойфренд мають зовсім невеликі відмінності: вони можуть бути ширшими, інші — звуженими. Все залежить від типу Вашої фігури і особистих переваг.

Фасони джинсів»бойфренд» зазвичай витримано в лаконічному «чоловічому» стилі. Єдине, що на них може бути — це порізи і потертості. Така модель додає жіночності, сексуальності і витонченості.

Модні джинси 2020

Джинси бойфренд блакитного кольору

Модні джинси 2020

Модні жіночі джинси 2020 — суперкльош

Надзивчайно приємний стиль для жаркого літа — суперкльош. Головна фішка такого фасону на 2020 рік — висока талія.

Модні джинси 2020

Чудовий варіант суперкльошу з рваними краями та косим кроєм штанини

Модні джинси 2020

Модні жіночі джинси 2020 — прямий крій

Прямий крій джинсів залишається трендом світових Домів моди у 2020 році

Модні джинси 2020
Прямий крій джинсів від модного дому Chanel
Модні джинси 2020
MAXWELL