ГоловнаЗдоров’яНічний кашель у дитини можна полегшити простими засобами

Нічний кашель у дитини можна полегшити простими засобами

Коли дитина нездужає, часто кашель супроводжує протікання цієї хвороби. Особливо дошкульним буває нічний кашель, коли дитина майже не спить. Щоб кашель не мучив дитину, важливо з’ясувати його причину, це обов’язкова консультація у лікаря.

Кілька порад допоможуть полегшити напади нічного кашлю, поки Ви лікуєте захворювання, що його спричиняє.

Нічний кашель у дитини можна полегшити теплими напоями

Дитині потрібно давати пити теплі напої, не гарячі, не захолодні – комфортної теплої температури. Це можуть бути відвар трав, молоко з медом, молоко з мінеральною водою. Ці теплі напої пом’якшують сухий жорсткий кашель, збільшують кількість мокротиння і добре впливають на слизову оболонку.

Бажано встановити в кімнаті зволожувач чи ємності з водою, щоб повітря в кімнаті з хворою дитиною було більш вогким. Сухе гаряче повітря сильно подразнює дихальні шляхи, ще частіше викликаючи кашель.

Щоб кашель не заважав спати, в нічний час можна дати дитині засіб проти кашлю, який погоджений з Вашим лікарем.

Нічний кашель у дитини від алергії

Якщо у Вашої дитина кашель – це алергічна реакція, необхідно дати дитині антигістамінні препарати, які схвалив лікар.

Заборонено за своїм рішенням давати дитині антибіотики!

Доцільність прийому цих препаратів, їх вид та дозування, визначає тільки лікар.

Нічний кашель у дитини до 1 року, як діяти

Якщо від нападів нічного кашлю страждає дитина, пам’ятайте, що дітям до року не можна давати сильнодіючі протикашльові засоби, щоб уникнути зупинки дихання.

Крім того, малюкам до 6 місяців протипоказані розтирання грудей, і парові інгаляції, а антигістамінні препарати призначаються з особливою обережністю.

Частіше змінюйте положення тіла малюка, щоб не накопичувалася мокрота. Використовуйте більш високу подушку, щоб мокрота краще виходила з легенів.

Якщо призначене лікування, яке було прописано раніше, не дає бажаного полегшення, не знімає приступів нічного кашлю, потрібно обов’язково повторно звернутися до лікаря і пройти додаткове обстеження.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст