ГоловнаПсихологіяДітей потрібно брати на руки, коли тільки можливо

Дітей потрібно брати на руки, коли тільки можливо

Раніше вважалося і нас вчили наші мами і бабусі, що не можна довго тримати маля на руках, коли воно капризує. Проте психологи довели, що дітей потрібно брати на руки, коли тільки це можливо. Бо це дуже важливо для налагодження емоційного і фізичного контакту матері і дитини

Всі, певне, погоджуються, що для новонародженого малюка мама – це весь світ. Фізичний контакт з нею дає можливість немовляті адаптуватися до нового і незнайомого після перебування у лоні мами.

Науковці з’ясували, що діти, яких часто беруть на руки, мають більш стабільну серцево-судинну систему, краще їдять, менше плачуть, ніж малеча, яка більшу частину часу знаходиться у ліжечках.

Носити дитину на руках – значить налагоджувати емоційний і фізичний контакт з батьками. Якщо відмовляти дитині в обіймах, в подальшому маля може мати

  • різні фобії (страхи);
  • неврози;
  • порушення мови;
  • енурез (нетримання сечі).

Це також вплине на його характер і становлення як особистості.

Проведені дослідження 2013 року підтверджують: контакт – шкіра до шкіри допомагає знизити больові відчуття при проведенні неприємних процедур. В обіймах мами при контакті шкіра до шкіри дитині легше буде перенести щеплення, забір крові для аналізів і інших лікарських маніпуляцій.

Дитина на руках у батьків підсвідомо відчуває себе більш захищеною. Тому дітей потрібно брати на руки і дарувати їм ніжність і любов.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст